Wierchy gorsze od Barciczanki (aktualizacja zdjęcia)

Dnia: sobota 26 lutego 2022, Autor: Maciej Zubek

W meczu kontrolnym Wierchy Rabka uległy 0:2 na własnym boisku drużynie Barciczanki Barcice z ligi okręgowej.

Wierchy Rabka – Barciczanka Barcice 0:2 (0:0)

Wierchy: Zhuk – Witek, Lutsenko, Bartos, Misiura- Rzadkosz, Dara, Dudek, Majeran, Czubin, Banik oraz Pazurkiewicz, Florek, Kościelniak, Myrda, Traczyk, Ptak, Kęska, Wójtowicz, Jeziorski, Wójcik.

Dobrze weszliśmy w meczu i wysoko zawiesiliśmy poprzeczkę, bardzo mocnej kadrowo drużynie z Barcic. Niestety do 20 metra przed bramką rywala wyglądało to nieźle, ale brakowało pomysłu na finalizację. A w drugiej połowie dwa indywidualne błędy, przegrane w łatwy sposób pojedynki 1 na 1 kosztowały nas stratę goli. Kolejny wartościowy sparing i materiał do analizy. Zostały 3 tygodnie do ligi i musimy mocno skoncentrować się na mankamentach w grze. Dzisiaj co prawda miałem już do dyspozycji wszystkich zawodników, ale w trakcie drugiej połowy najpierw Szymek Jeziorski, dostał w twarz i z podejrzeniem złamania nosa pojechał do szpitala, a potem Szymkowi Witkowi odnowił się uraz i także nie był w stanie kontynuować gry – ocenił trener Sebastian Świerzbiński.