Wierchy na remis z Narożem

Dnia: sobota 12 marca 2022, Autor: Maciej Zubek

W ostatnim już meczu sparingowym przed startem ligi, piłkarze Wierchów zremisowali 1:1 z liderem suskiej A klasy, Narożem Juszczyn.

Wierchy Rabka – Naroże Juszczyn 1:1 (0:0)

Bramka dla Wierchów: Pazurkiewicz z karnego.

Wierchy: Zhuk – Misiura, Lutsenko, Bartos, Kościelniak – Dudek, Myrda, Florek, Majeran – Kęska, Czubin oraz Wójcik, Pazurkiewicz, Ptak, Traczyk.

Bardzo niewygodny przeciwnik, który przez większość meczów bronił się całą „jedenastką” na swojej połowie. A my, zwłaszcza przed przerwą mieliśmy duże problemy z atakiem pozycyjnym, stąd ta część gry bardzo bezbarwna. Początek drugiej połowy bardzo obiecujący. Stworzyliśmy sobie kilka okazji, i po jednej z nich gracz przeciwnika zagrał ręką we własnym polu karnym i z rzutu karnego wyszliśmy na prowadzenie. Potem jednak oddaliśmy inicjatywę rywalowi, który coraz śmielej zaczął sobie poczynać i w efekcie wyrównał stan meczu. Na pewno ten mecz uwidocznił nasze braki, nad którymi musimy popracować w tym ostatnim tygodniu przed startem ligi – ocenił trener Sebastian Świerzbiński.