Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Wsparcie na bieżącą działalność

Dnia: środa 25 maja 2022, Autor: Anna Zubek

Po raz drugi stowarzyszenie Klub Sportowy Zakopane pozyskało wsparcie finansowe z Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 PROO w ramach uzyskania Pomocy Doraźnej związanej z  realizacją bieżącej działalności statutowej organizacji.

Tym razem pomoc finansowa uzyskana  od Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego przekazana została na zadanie pn. „ Sportowe Zakopane” – udział w rozgrywkach i wsparcie kontynuacji działalności statutowej.  Realizacja projektu na które stowarzyszenie otrzymało kwotę 10 tysięcy złotych rozpoczęło się od 25 marca  i zakończy się 30 czerwca br..

Środki finansowane zostały przeznaczone na pokrycie nieprzewidzianych kosztów związanych z zabezpieczeniem infrastruktury sportowej na organizowane zajęcia oraz rozgrywki ligowe z powodu braku możliwości korzystania z miejskiego stadionu  po okresie zimowym oraz skutki wybuchu konfliktu zbrojnego na Ukrainie sprawiły wzrost cen dla bieżącej działalności. Dodatkowo w  stowarzyszeniu w zajęciach piłkarskich zaczęli  uczestniczyć dzieci i młodzież z sąsiedniego kraju, które z rówieśnikami z Zakopanego. Oprócz treningów zespoły młodzieżowe w ramach zadania biorą udział we współzawodnictwie sportowym w wielu kategoriach wiekowych na poziomie lokalnym , regionalnym oraz wojewódzkim.   

No Comment.

Reklama

Partnerzy