Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Wspólne sprzątanie Gubałówki

Dnia: wtorek 12 kwietnia 2022, Autor: Maciej Zubek

Na Podhalu ukazuje się coraz cieplejsza i słoneczna wiosna. Wraz z nią niestety – w krajobrazie odkrywają się również ogromne ilości śmieci, które wyłaniają się spod topniejącego śniegu. Julia i Katarzyna Moheleckie postanowiły zorganizować akcję sprzątania Gubałówki.

Dziewczyny zachęcają do wspólnego zbierania śmieci drogą od przekaźnika na Gubałówce kończąc przy Salamandrze w Kościelisku.

Idzie długo wyczekiwana wiosna. Temperatury są coraz wyższe, więc natura budzi się już do życia. Poza wszelkimi pozytywnymi aspektami przybycia wiosny, możemy niestety zaobserwować ogromne ilości wyłaniających się spod śniegu śmieci. Nikt z nas nie chce mieszkać, pracować czy spacerować w otoczeniu zużytych opakowań, maseczek, pampersów, puszek itp. Tak więc zadbajmy razem o naszą przestrzeń. PosprzątajMY wspólnie Gubałówkę i cieszmy się piękną wiosną.” – piszą siostry Moheleckie, zachęcając do akcji

Wspólne sprzątanie zaplanowane jest na środę 13 kwietnia na godz. 10.00. Zbiórka odbędzie się pod przekaźnikiem, a zapas worków na śmieci zapewnione zostały przez firmę Tesko.

Zdjęcie: PosprzątajMY Gubałówkę/ fb

opr. Karolina Łaciak

No Comment.

Reklama

Partnerzy