Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Wybory w Spytkowicach. Kandydaci na Wójta Gminy ruszają w teren

Dnia: czwartek 14 marca 2024, Autor: Redaktor

Mieszkańcy Spytkowic w najbliższych dniach będą mogli poznać bliżej kandydatów na Wójta Gminy oraz kandydatów do Rady Gminy Spytkowice. Dwie kandydatki organizują spotkania przedwyborcze. Z kolei kandydat Bartosz Leksander tuż po wyborach zaprasza na wielkie wspólne sprzątanie terenu Spytkowic.

Spotkania przedwyborcze z mieszkańcami Gminy Spytkowice:

  • Spotkanie przedwyborcze KWW Współpraca i Rozwój i Kandydatki na Wójta Gminy Spytkowice Jolanty Kadzik – 22 MARCA 2024, GODZINA 18 W REMIZIE OSP SPYTKOWICE.
  • Spotkanie przedwyborcze KWW Spytkowice – Nasza Przyszłość – 17 MARCA 2024, GODZINA 10 W REMIZIE OSP SPYTKOWICE.

22 kwietnia, czyli dzień po zakończonej II turze wyborów samorządowych, przypada Światowy Dzień Ziemi. Z tego powodu kandydat na wójta Gminy Spytkowice Bartosz Leksander zaprasza na wielkie wspólne sprzątanie terenu Spytkowic.

Zapraszamy już dzisiaj do przyłączenia się do akcji wszystkie chętne osoby w celu uporządkowania miejsc publicznych jak centrum miejscowości, placów przy szkołach podstawowych oraz wiat przystankowych. Pokażmy wszystkim, że niezależnie od wyniku wyborów możemy zrobić coś „Razem dla Spytkowic” – napisał na swoim profilu Leksander.

fot. Fb Bartosz Leksander/Fb Jolanda Kadzik/Fb Bernadetta Gwiazdoń

No Comment.

Reklama

Partnerzy