Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Wygrane sparingi Watry i Jarmuty

Dnia: poniedziałek 6 marca 2023, Autor: Maciej Zubek

W kolejnych meczach sparingowych Watra Białka Tatrzańska pokonała 2:1 Tempo Białka z kolei Jarmuta Szczawnica 5:3 zwyciężyła w starciu z Grodem Podegrodzie.

Watra Białka Tatrzańska – Tempo Białka 2:1 (1:0)

Bramki dla Watry: Dudek, Drozd.

Watra: Kudła – Eliverton – Fabricio – Sławecki – Łukaszczyk – Masłowski – Kobylarczyk – Bigos – Dudek – Styrenczak -M. Młynarski oraz Lupa, Kobal, Ł. Młynarski, dwóch testowanych.

– Przed ostatni nasz sparing przed runda rewanżową z bardzo wymagającym rywalem, który dobrze operował piłką. Doskonalimy to co chcemy grać w lidze – krótko skwitował trener Watry, Kamil Lupa .

Jarmuta Szczawnica – Gród Podegrodzie 5:3 (3:1)

Bramki dla Jarmuty: Dik 3, D. Michałczak 2.

Jarmuta: Olchawa – Smoliar, Kwit, H. Michałczak, Weber, Wróbel, Wojtanek, Mlonzi, Wiercioch, Dik oraz D. Michałczak.

– Mecz od pierwszych minut pod naszą kontrolą. W tym okresie graliśmy uważnie w obronie i dobrze wychodziliśmy z pod pressingu przechodząc szybko do kontrataku. Z paru dobrych sytuacji wykorzystaliśmy dwie. Kontrolując mecz przytrafił nam się jeden błąd, co zostało wykorzystane. Jeszcze przed przerwą podwyższyliśmy wynik. Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie, tempo gry trochę spadło, ale co najważniejsze gra nasza wyglądała dużo lepiej. Mam nadzieję, że uda się wyeliminować błędy, jakie zdarzają nam się popełniać. Do rozpoczęcia ligi jest jeszcze trochę czasu – ocenił trener Jarmuty Adam Korczyk.

No Comment.

Reklama

Partnerzy