Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Wypadek śmiertelny w Jabłonce

Dnia: poniedziałek 11 marca 2024, Autor: Maciej Zubek

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny tragicznego w skutkach wypadku drogowego, do którego doszło w niedzielny wieczór w miejscowości Jabłonka. Na skutek odniesionych obrażeń śmierć na miejscu poniosła potrącona 81-letnia kobieta.

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło w niedzielę około godziny 19 w miejscowości Jabłonka. Jak wstępnie ustalono, 16-latek kierujący motocyklem  najechał na poruszająca się po jezdni 81-letnią kobietę. Na miejsce została wezwana karetka pogotowia, jednak pomimo udzielanej pomocy kobiety nie udało się uratować. Piesza poniosła śmierć na miejscu. Jednośladem kierował nastolatek, który był trzeźwy, jednak nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Motocykl nie był dopuszczony do ruchu i nie posiadał obowiązkowego ubezpieczenia OC.

Policjanci ruchu drogowego z udziałem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Nowym Targu wykonali czynności procesowe. Zabezpieczono ślady, ustalono świadków, wykonano oględziny miejsca zdarzenia, szkic sytuacyjny i zdjęcia. Motocykl został zabezpieczony do dalszych czynności procesowych na parking strzeżony. Na czas prowadzonych czynności droga była całkowicie zablokowana. Dokładne okoliczności i przyczyny tego tragicznego w skutkach wypadku drogowego będą wyjaśniane przez policjantów z Komisariatu Policji w Jabłonce podczas prowadzonego postępowania.

źródło: Dorota Garbacz/KPP Nowy Targ

No Comment.

Reklama

Partnerzy