Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Znamy szczegóły wypadku w Jurgowie [ZDJĘCIA]

Dnia: poniedziałek 21 sierpnia 2023, Autor: Emilia Gromczak

W minioną niedzielę tj. (20.08.2023 r.) popołudniu na drodze krajowej K-49 w miejscowości Jurgów doszło do poważnego wypadku drogowego. Tatrzańscy policjanci odebrali zgłoszenie, iż na leśnym odcinku drogi samochód osobowy nagle zjechał na przeciwny pas i uderzył w jadącego z przeciwka rowerzystę

W wyniku kolizji z samochodem 60-letni rowerzysta z woj. podkarpackiego doznał poważnych obrażeń ciała. Na miejscu bardzo szybko pojawiły się służby ratunkowe oraz policjanci. Ratownicy prowadzili czynności ratujące życie poszkodowanego rowerzysty, a policjanci przystąpili do zabezpieczenia miejsca zdarzenia oraz wyjaśniania okoliczności i przyczyn wypadku. Koniecznym było wezwanie na miejsce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, które przetransportowało poszkodowanego do specjalistycznego szpitala w Krakowie.

Na miejscu pracowali policjanci zakopiańskiej drogówki wraz z technikiem kryminalistyki oraz biegłym z zakresu wypadków drogowych zabezpieczając ślady na miejscu wypadku. Sprawdzono stan techniczny pojazdu oraz trzeźwość 28-letniego kierowcy z woj. małopolskiego. Przesłuchano pierwszych świadków zdarzenia. Wszelkie okoliczności tego wypadku ma wyjaśnić teraz policyjne dochodzenie.

facebook.com/Policja.Zakopane/fot. KPP Zakopane

No Comment.

Reklama

Partnerzy