Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

XI Ogólnopolska Zimowa Senioriada na Podhalu

Dnia: poniedziałek 12 lutego 2024, Autor: Redaktor

Zakończono przyjmowanie zgłoszeń na XI OGÓLNOPOLSKĄ ZIMOWĄ SENIORIADĘ na PODHALU, która odbędzie się 26-27 lutego 2024 w Rabce-Zdroju.

W sportowej rywalizacji weźmie udział 360 zawodników a dodatkowo do Uzdrowiska przyjedzie 250 kibiców. Najliczniej obsadzoną konkurencją będzie slalom gigant na stoku „U Żura” – 99 slalomistów. W tym miejscu 39 osób zjedzie na dętkach. Na Stadionie Miejskim 59 biegaczy na nartach stylem klasycznym powalczy o medale. Lodowisko – tam w „naszej” rabczańskiej konkurencji kręgle curlingowe na lodzie wystartuje 41 osób. Amfiteatr – 36 rzucających „śnieżkami do celu”. Kawiarnia Zdrojowa miejscem „szlemów, szlemików i bez jednej” dla 30 brydżystów. 16 szachistów w Świetlicy Rabczańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej będzie się starało powiedzieć „szach, mat”.

Ważne obiekty Rabki – Zdroju odwiedzi 42 „kijkowiczów” Nordic Walking aby znaleźć informacje w temacie tej konkurencji „Wybrane Jubileusze w Rabce-Zdroju w latach 2010 – 2024”. Ich zadaniem będzie również ułożenie hasła promującego naszą miejscowość.

Na imprezie towarzyszącej „Biesiada góralska przy muzyce” będzie się bawiło 200 osób.

No Comment.

Reklama

Partnerzy