Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

 XIX Dunajeckie Granie w Białym Dunajcu

Dnia: piątek 8 lipca 2022, Autor: Maciej Zubek

Już w niedziele 10 lipca odbędą się coroczne Dunajeckie Granie, memoriał imienia pierwszego prezesa klubu Biali Biały Dunajec Stanisława Trebuni Tutki „Ujka”.

Na stadionie piłkarskim w Białym Dunajcu już od 10.00 swoje granie rozpoczną reprezentanci pięciu szkół podstawowych w dwóch grupach wiekowych 2010-2012 i 2013-2015: SP Gliczarów Górny, SP II Biały Dunajec, SP Sierockie, SP I Biały Dunajec i SPSK Czerwienne, które będą walczyć o puchar Przewodniczącej Gminnej Komisji ds. Profilaktyki i puchar Urszuli Nowogórskiej – Posła na Sejm RP, w ramach zakończenia II edycji turniejów „Dla tych co własnego boiska nie mają”.

Od 14.00 na boisko wybiegną seniorskie drużyny OLD Boys Poroniec Poronin, Nawoj Nawojowa i Biali Biały Dunajec, które walczyć będą o puchar Starosty Tatrzańskiego Piotra Bąka.

Od 17.00 zadebiutuje turniej piłkarski w Bubble Football, czyli grze, w której zadaniem uczestników jest zdobycie jak największej ilości goli z tą różnicą, że każdy gracz musi mieć na sobie przezroczystą nadmuchiwaną bańkę, turniej będzie odbywał się na dwóch połowach boiska, na jednej w dużych kulach będą grać młodzież i dorośli a na drugiej połowie boiska w mniejszych kulach będą grać dzieci.

Po całodniowych rywalizacjach sportowych czas przyjdzie na odprężenie, coś dla ucha i pod nogę czyli koncert zespołu Zespół Aparaty ze Suchego, występu zespołu Biołodunajcanie i na koniec swój popis z największych przebojów muzycznych zagra DJ Marek.

Całość imprezy dokumentowana będzie dzięki firmie MZ-media która specjalizuje się w kompleksowej obsłudze medialnej imprez plenerowych i nie tylko. Organizatorami imprezy są: LKS BIALI BIAŁY DUNAJEC, LKS BIALI Biały Dunajec – szkółka piłkarskaGmina Biały DunajecGminny Ośrodek Kultury w Białym Dunajcu i Tatrzańska Agencja.

Patronami honorowymi są: Starosta Powiatu Tatrzańskiego Piotr Bąk i Poseł na Sejm RP Urszula Nowogórska. Partnerami imprezy są: Termy Szaflary, Aquapark Zakopane, Pizzeria „U Janusza”, Restauracja Miedzuch, MZ Media, Podhalańska Lokalna Grupa Działania i Gminna Komisja d.s. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii w Białym Dunajcu.

Całość imprezy prowadził będzie niezastąpiony w swoim fachu Władysław Bioły z kabaretu Śleboda

No Comment.

Reklama

Partnerzy