Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Zaginiona kobieta odnaleziona w Maniowach

Dnia: czwartek 31 sierpnia 2023, Autor: Redaktor

Poniedziałkowe poszukiwania 61-letniej kobiety zakończyły się szczęśliwie. Zaginiona została odnaleziona przez policjantów na terenie cmentarza w Maniowach, a następnie przekazana pod opiekę specjalistów W akcji poszukiwawczej oprócz policjantów uczestniczyli: ratownicy GOPR oraz członkowie PGPR, ratownicy WPR, strażacy OSP Maniowy i JRG Nowy Targ. Wszystkim serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i pomoc.

W poniedziałek (28 sierpnia br.) około godziny 20, dyżurny Komisariatu Policji w Szczawnicy otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 61-latki na terenie gminy Czorsztyn. Po szybkim ustaleniu szczegółowych informacji dotyczących okoliczności tego zdarzenia, a także uzyskaniu rysopisu i ubioru kobiety,  rozpoczęto poszukiwania. Do  działań zaangażowano także policyjnego przewodnika z psem służbowym, ratowników GOPR, ratowników z PGPR oraz WPR, strażaków OSP Maniowy i JRG Nowy Targ.  W tym samym czasie policjanci ze Szczawnicy w patrolach zmotoryzowanych sprawdzali rejon miejscowości i tereny przyległe do Jeziora Czorsztyńskiego w Maniowach. Ratownicy Wodnego Pogotowia Ratunkowego łodzią przeszukiwali teren linii brzegowej jeziora. Po godzinie 21, kobieta została odnaleziona przez policjantów na cmentarzu w Maniowach i przekazana pod opiekę specjalistów.

Wszystkim zaangażowanym serdecznie dziękujemy za pomoc w poszukiwaniach.

Pamiętajmy, aby w sytuacji kryzysowej nie pozostawać ze swoimi problemami samemu, tylko  szukać pomocy oraz wsparcia. W każdym powiecie znajduje się wiele instytucji, których przedstawiciele są gotowi nieść pomoc. Wsparcie można uzyskać również dzwoniąc na całodobową linię telefoniczną interwencji kryzysowej: 502 857 358.

malopolska.policja.gov.pl

No Comment.

Reklama

Partnerzy