Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

ZALPN. Brutal liderem na półmetku!

Dnia: poniedziałek 10 czerwca 2024, Autor: Maciej Zubek

W ostatniej serii spotkań 1. rundy Macron Zakopiańskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożne oczy wszystkich były zwrócone przede wszystkim na starcie THE Blues z Brutal Olcza: czyli lidera i wicelidera czy jak kto woli aktualnego mistrza i wicemistrza.

Brutal do tego meczu przystąpił z „nożem na gardle” bowiem porażka, biorąc pod uwagę już wcześniejszą stratę dwóch punktów i przy komplecie zwycięstw rywala, postawiłaby ich w trudnej sytuacji przed rundą rewanżową. I Brutal swój cel osiągnął, a o jego wygranej 2:1 zadecydował jedyny gol w drugiej połowie tego spotkania, autorstwa Mateusza Galicy. THE Blues porażki sami są sobie winni, marnując wiele dogodnych do zdobycia goli okazji.

Na 3 stopnia podium wakacje spędzą gracze Galaktikos, którzy w tej serii punkty dostali za darmo, bowiem kolejny raz zawiedli zawodnicy FC Kuwejt, którzy nie stawili się na boisku o wyznaczonej porze.

Oszczędne w gole było też starcie Street Team ze FC Nowi. W pierwszej połowie ich nie oglądaliśmy w ogóle. W drugiej padły dwa: po jednym z obu stron. Najpierw dla FC Nowi trafił Paweł Ślęczka, ale po chwili wyrównał Mateusz Karpiel i skończyło się podziałem punktów.

Pozytywnie 1. rundę zakończyła ekipa FC Zbóje, ogrywając 4:1 Pyr Pyra Team, który na półmetku rozgrywek ma zerowy dorobek punktowy

Tabela po 1. rundzie

1. Brutal 7 19 20-8

2. THE Blues 7 18 31-8

3. Galaktikos 7 13 21-13

4. FC Nowi 7 11 19-11

5. Zbóje 7 9 11-20

6. Street 7 8 23-19

7. Kuwejt 7 3 12-24

8. Pyr pyr 7 0 5-39

Klasyfikacja strzelców: 8 goli – Kacper Śmiałek, Kamil Dziuban (obaj The Blues), 6 – Mariusz Bafia (Street), Paweł Ślęczka (Nowi), Taras Goncharow (Galaktikos), 5 – Andrzej Szczygieł (Kuwejt), Maciej Gąsienica, Mateusz Karpiel (obaj Street)

No Comment.

Reklama

Partnerzy