Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Zamiast Doruli i Glucy Agnieszka Nowak-Gąsienica! Mamy kandydatkę na burmistrza Zakopanego

Dnia: piątek 9 lutego 2024, Autor: Redaktor

Leszek Dorula i Jan Gluca nie wystartują w najbliższych wyborach samorządowych. W wyborach na burmistrza miasta Zakopane z ramienia PiS wystartuje Agnieszka Nowak-Gąsienica – wiceburmistrz miasta.

Podczas dzisiejszej konferencji w Wili Sienkiewiczówka Jan Piczura, radny wojewódzki i szef struktur PiS w powiecie tatrzańskim ogłosił kandydata na burmistrza Zakopanego. Będzie to Agnieszka Nowak-Gąsienica, która od 2014 roku pełni funkcję pierwszego Zastępcy Burmistrza Miasta Zakopane.

Agnieszka Nowak-Gąsienica jest również wieloletnią prezes Społecznego Towarzystwa Oświatowego, członkiem Rady Muzeum Tatrzańskiego, Rady Programowej Zakopiańskiego Centrum Kultury, wiceprzewodniczącą Społecznej Rady Szpitala Specjalistycznego Chorób Płuc „Odrodzenie” im. Klary Jelskiej.

W trakcie spotkania kandydatka na burmistrza miasta Zakopane mówiła o tym, jakie działania należy podjąć, aby poprawić komfort życia mieszkańców.

Chciałabym, aby zostało wybudowane przedszkole integracyjne z oddziałem żłobkowym. Bardzo ważna jest gospodarka komunalna – kolejne mieszkania komunalne i socjalne. Absolutnie niezbędna jest sala wielofunkcyjna, w której będziemy organizować różne wydarzenia kulturalne. Kolejna rzecz to inwestycja w obiekty sportowe, inwestycja w transport i ochronę środowiska. Inwestycja w oświatę, ale nie tylko budynki. Absolutnie musimy zadbać o młodych ludzi – pomoc psychologiczno-pedagogiczna oraz dla tych najmłodszych – wczesne wspomaganie rozwoju. Tego brakuje w naszym mieście. Nie zapominajmy również o seniorach – powiedziała Agnieszka Nowak-Gąsienica.

Dla mnie zawsze najważniejszy jest człowiek bez względu ile ma lat, jakiej jest płci i w którym miejscu Zakopanego mieszka. Mieszkaniec Zakopanego to jest najważniejsza osoba w mojej kampanii – dodała.

fot. Agnieszka Nowak Gąsienica/facebook

No Comment.

Reklama

Partnerzy