Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji w gabinecie Projekt Zdrowie w Nowym Targu.

Dnia: poniedziałek 19 września 2022, Autor: Maciej Zubek

We wrześniu ruszyła nowa akcja edukacyjna „Zdrowia nie lekceważę, z dietetykiem mniej ważę”, której organizatorami są Polskie Centra Dietetyczne. W ramach akcji, każdy mieszkaniec Nowego Targu i okolic będzie mógł skorzystać z darmowej konsultacji dietetycznej. Spotkania z dietetykiem będą odbywać się w gabinecie Projekt Zdrowie w Nowym Targu. Można na nie umawiać się już teraz.

Akcja ma na celu zwrócenie uwagi na niekorzystny wpływ otyłości na nasze zdrowie. Przyczyn otyłości może być naprawdę wiele, a określenie czynników, które ją wywołują wymaga zdiagnozowania problemu oraz przede wszystkim indywidualnego planu leczenia. I w tym właśnie pomogą dietetycy z gabinetu Projekt Zdrowie.

Nie warto oszczędzać na zdrowiu

Przed nami szczególnie trudny czas dla naszego organizmu – jesień. Mimo, że rosnące ceny w sklepach przyprawiają o zawrót głowy, to nie powinniśmy szukać oszczędności kosztem naszego zdrowia. Z otyłością jest jak z każdą inną chorobą – im dłużej będziemy zwlekać z rozpoczęciem leczenia, tym poważniejsze konsekwencje ta decyzja będzie miała dla naszego zdrowia.

Wiele osób wciąż postrzega otyłość jako defekt kosmetyczny, co jest dużym błędem. Otyłość nie tylko sama w sobie jest chorobą, ale nieleczona może prowadzić do poważnych schorzeń, jak nadciśnienie, cukrzyca typu II, niewydolność serca, udar mózgu, zwyrodnienia stawów, czy nawet nowotwory. Często dopóki sami nie zaczniemy cierpieć na niektóre dolegliwości, lekceważymy to, co mówią lekarze i dietetycy, a potem sami mamy do siebie pretensje, że tak długo zwlekaliśmy z decyzją i doprowadziliśmy się do takiego stanu – tłumaczy Milena Trzaskowska, dietetyk z gabinetu Projekt Zdrowie w Nowym Targu. – Leczenie otyłości to proces, do którego należy włączyć konsultacje z dietetykiem, by mieć pewność, że wprowadzane zmiany żywieniowe nie tylko będą korzystne dla masy ciała, ale także dla ogólnego stanu zdrowia – dodaje.

Zdrowo nie znaczy drogo

Często spotykamy się wśród Pacjentów, którzy trafiają do naszych gabinetów z przekonaniem, że zdrowo znaczy drogo i każdego dnia staramy się obalać ten stereotyp. Zdrowe produkty, to nie tylko te bio, premium czy eko. Można jeść zdrowo, robiąc zakupy w lokalnym markecie – Lidlu, Biedronce czy Auchanie. Ważne jest, aby wiedzieć, po co sięgać na sklepowych półkach. I tego uczymy naszych Pacjentów. Współpraca z dietetykiem to nie tylko rozpiska, co jeść w danym dniu, ale holistyczne podejście – zlecenie odpowiednich badań, diagnoza problemu oraz nowoczesne metody pracy nad zmianą nawyków żywieniowych oparte o wiedzę z dietetyki i psychologii.

Czy nasze metody są skuteczne? Nie musisz wierzyć w nasze zapewnienia. Sprawdź metamorfozy naszych Pacjentów i sam przekonaj się, przekonaj się, dlaczego warto zawalczyć o zdrowie, szczupłą sylwetkę i lepsze samopoczucie (https://projektzdrowie.info/sukcesy-naszych-klientow).

Już teraz wykonaj pierwszy krok i umów się na bezpłatną konsultację z dietetykiem. W trakcie spotkania dietetyk przeprowadzi analizę składu ciała, wykona badanie poziomu tkanki tłuszczowej, poda wytyczne dotyczące zapotrzebowania kalorycznego organizmu oraz podpowie, jak zmienić nawyki żywieniowe.

Na wizytę umówisz się dzwoniąc pod numer 573 430 040 lub wysyłając zgłoszenie przez formularz kontaktowy na stronie https://nowytarg.projektzdrowie.info.

PROJEKT ZDROWIE

POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

E-mail: nowytarg@projektzdrowie.info

ul. Szaflarska 6

34-400 Nowy Targ

Tel. +48 573 430 040

http://nowytarg.projektzdrowie.info


Dietetyk mgr Milena Trzaskowska

No Comment.

Reklama

Partnerzy