Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Znamy komplet drużyn w rozgrywkach piłkarskich sezonu 2024/2025

Dnia: czwartek 11 lipca 2024, Autor: Maciej Zubek

Podhalański Podokręg Piłki Nożnej zamknął listę zgłoszeniową do rozgrywek młodzieżowych i seniorskich w sezonie 2024/2025

Zebranie z klubami klasy O i A odbędzie się w dniu 25 lipca tj. czwartek o godzinie 17:00 natomiast z klubami klasy B w tym samym dniu o godzinie 18:00. (na obu zebraniach omawiane będą także sprawy dotyczące grup młodzieżowych) – sala konferencyjna ul. Kolejowa 161 Stadion Miejski w Nowym Targu.

Liga Regionalna Juniorów Starszych / PPN Nowy Sącz

1. Orkan Raba Wyżna

2. Didi Gol Rabka

3. Lubań Maniowy

Liga Regionalna Juniorów Młodszych / PPPN Nowy Sącz

1. AP Wisła Czarny Dunajec

2. NKP Podhale Nowy Targ

3. Orawa Jabłonka

Liga Regionalna Trampkarzy / PPN Limanowa

1. Jarmuta Szczawnica

2. Wiatr Ludźmierz

3. AP Wisła Czarny Dunajec

Liga Regionalna Młodzików / PPN Limanowa

1. NKP Podhale Nowy Targ

2. AP Wisła Czarny Dunajec

3. Wiatr Ludźmierz

Klasa O seniorów – (początek sezonu) 03/04.08.2024

1 Huragan Waksmund

2 Zawrat Bukowina Tatrzańska

3 Luban Tylmanowa

4 Orkan Raba Wyzna

5 Turbacz Mszana Dolna

6 Wiatr Ludźmierz

7 Babia Góra Lipnica Wielka

8 AKS Ujanowice

9 Sokół Przyszowa

10 Orkan Szczyrzyc

11 Wierchy Rabka

12 Orawa Jabłonka

13 Harnaś Tymbark

14 AP Wisła Czarny Dunajec

Klasa A seniorów – 03/04.08.2024

1 Lubań Maniowy/ Zapora II

2 Bór Dębno

3 Czarni Czarny Dunajec

4 Skalni Zaskale

5 Granit Czarna Góra

6 KS Zakopane

7 Przełęcz Łopuszna

8 Wierchy Lasek

9 GKS Łapsze Niżne

10 Jarmuta Szczawnica

11 Sokolica Krościenko

12 Unia Naprawa

13 Watra II Białka Tatrzańska

14 Luboń Skomielna Biała

Klasy B grupa 1 – 17/18.08.2024

1 Skawianin Skawa

2 Skałka Rogoźnik/Stare Bystre

3 Szarotka Rokiciny Podhalańskie

4 Delta Pieniążkowice

5 Lawina Spytkowice

6 Janosik Sieniawa

7 Podgórki Krauszów

8 Lokomotiv Chabówka

9 Orawa II Jabłonka

10 Wiatr II Ludźmierz

11 Lepietnica Klikuszowa

12 Jordan II Jordanów

Klasa B grupa 2 – 24/25.08.2024

1 Gorc Ochotnica

2 Gronik Gronków

3 KS Zakopane II

4 Spływ Sromowce Wyżne

5 Spisz Krempachy

6 Łęgi Nowa Biała

7 Biali Biały Dunajec

8 Dunajec Ostrowsko

9 ZOR Frydman

I Liga Junior Młodszy – 14.08.2024

1 Przełęcz Łopuszna

2 Gorc Ochotnica

3 Wiatr Ludźmierz

4 KS Zakopane

5 Orawa Jabłonka

6 Huragan Waksmund

7 Lepietnica Klikuszowa

8 Watra Białka Tatrzańska

9 Lawina Spytkowice

10 Babia Góra Lipnica Wielka

11 Granit Czarna Góra

12 Czarni Czarny Dunajec

13 Jordan Jordanów

14 Skalni Zaskale

I liga Trampkarzy – 24/25.08.2024

1 Didi Gol Rabka

2 Lepietnica Klikuszowa

3 Jordan Jordanów

4 KS Zakopane

5 Football Family Zakopane

6 Master Kids Skawa

II liga Trampkarzy gr.1 – 24/25.08.2024

1 Orkan Raba Wyżna

2 Czarni Czarny Dunajec

3 Babia Góra Lipnica Wielka

4 NKP Podhale Nowy Targ

5 Unia Naprawa

6 KS Wierchy Rabka

II liga Trampkarzy gr.2 – 17/18.08.2024

1 KS Zakopane

2 FA Poronin

3 Górale Nowy Targ

4 LKS Szaflary

5 Biali Biały Dunajec

6 ZKP ASY Zakopane

7 Watra Białka Tarzańska

II liga Trampkarzy gr. 3 – 24/25.08.2024

1 Lubań Tylmanowa

2 Zor Frydman

3 Huragan Waksmund

4 Gronik Gronków

5 Spisz Krempachy

6 Lubań Maniowy

I liga Młodzików – 27.08.2024

1 Orawa Jabłonka

2 NKP II Podhale Nowy Targ

3 Watra Białka Tatrzańska

4 Spisz Krempachy

5 Master Kids Skawa

6 Lubań Tylmanowa

II liga Młodzików Grupa 1 – 27.08.2024

1 AP Wisła Czarny Dunajec

2 Didi Gol Rabka Zdrój

3 Jordan Jordanów

4 Lepietnica Klikuszowa

5 NKP III Podhale Nowy Targ

6 Orkan Raba Wyżna

II liga Młodzików Grupa 2 – 27.08.2024

1 Sokolica Krościenko

2 KS Zakopane II

3 Luban Maniowy I

4 Huragan Waksmund

5 Gronik Gronków

6 Biali Biały Dunajec

III liga Grupa 1 – 27.08.2024

1 Przełęcz Łopuszna

2 Bór Dębno

3 FA Poronin

4 Lubań/Zapora II

5 Zawrat Bukowina Tatrz.

6 Gorc Ochotnica

III liga Grupa 2 – 27.08.2024

1 Szarotka Rokiciny Podhalańskie

2 Jordan Jordanów

3 Unia Naprawa

4 Luboń Skomielna Biała

5 Górale Nowy Targ

6 Wierchy Rabka

III liga Grupa 3 – 27.08.2024

1 Czarni Czarny Dunajec

2 Babia Góra Lipnica Wielka

3 FA Orawa

4 PUKS Lipnica Mała

5 Wiatr Ludźmierz

6 LKS Szaflary

Młodziki D2 – 05.09.2024

1 NKP Podhale Nowy Targ

2 Górale Nowy Targ

3 Huragan Waksmund

4 Orawa Jabłonka

5 KS Niedzica

6 Babia Góra Lipnica Wielka

7 Biali Biały Dunajec

8 LKS Szaflary

No Comment.

Reklama

Partnerzy