Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Zrób to inaczej, schudnij w wakacje. Darmowe konsultacje z dietetykiem w gabinecie Projekt Zdrowie w Nowym Targu.

Dnia: czwartek 13 lipca 2023, Autor: Maciej Zubek

Niektórym z nas jeszcze nie udało się zgubić zbędnych kilogramów przed nadchodzącym urlopem. Inni przez ostatnie miesiące skrupulatnie pilnowali tego, co mają na talerzu i żal byłoby te efekty stracić, pozwalając sobie na wakacyjne odstępstwa. Jeszcze inni dopiero teraz znajdują w sobie motywację, żeby zacząć walkę o zdrową sylwetkę. Niezależnie jednak na jakim etapie jesteś, możesz liczyć na nasze wsparcie. Wystarczy, że umówisz się na konsultację dietetyczną w naszym gabinecie w Nowym Targu. Do końca lipca jest ona darmowa.

Latem osiągamy świetne efekty w odchudzaniu

Lato i odchudzanie – czy to w ogóle możliwe, jeśli na każdym kroku podczas wakacyjnych wyjazdów czekają na nas kolejne pokusy? Oczywiście, że tak! Okazuje się, że miesiące letnie wręcz sprzyjają odchudzaniu. Po pierwsze, mamy dostęp do świeżych owoców i warzyw. Po drugie, kiedy na zewnątrz temperatury są wysokie, nasz apetyt jest mniejszy. Po trzecie, latem ruszamy się znacznie więcej niż w miesiącach zimowych. 

Jako dietetyk chciałabym podzielić się moimi obserwacjami, że Pacjenci, którzy rozpoczynają odchudzanie w miesiącach wakacyjnych, osiągają naprawdę bardzo dobre i trwałe rezultaty. I nie wynika to tylko z tego, że lato sprzyja lekkiej, urozmaiconej diecie, ale przede wszystkim jest to związane z budowaniem dobrych nawyków żywieniowych. Jeśli potrafimy prawidłowo wybrać, jakie dana zjeść z grilla, czy po co sięgać na wakacjach typu all inclusive, tym bardziej poradzimy sobie z dietą w codziennych sytuacjach, czy przy okazji różnego typu świąt – tłumaczy Milena Trzaskowska, dietetyk z gabinetu Projekt Zdrowie w Nowym Targu.

Rozumiem oczywiście obawy Pacjentów, którzy nie chcą rezygnować w okresie letnim z wszystkich jedzeniowych przyjemności. Bo w upalny dzień ciężko nie sięgnąć po gałkę lodów, a podczas wyjazdu nad Bałtyk kuszeni będziemy zapachem gofrów. Lecz dieta to nie tylko woda i sałata. Nie musimy rezygnować z wszystkich ulubionych produktów, natomiast musimy wiedzieć, w jakich ilościach je spożywać. I tutaj właśnie jest moja rola. Żeby pomóc, edukować i żeby każdy mój Pacjent wrócił z wakacji zadowolony, ale także z tego powodu, że wraca bez dodatkowych kilogramów – dodaje dietetyk.

Wakacyjne postanowienia

Kto powiedział, że postanowienia o odchudzaniu mogą zapadać tylko początkiem Nowego Roku? Decydując się teraz na darmową konsultację dietetyczną i rozpoczęcie kuracji, jeszcze przed zakończeniem sezonu urlopowego, zobaczysz pierwsze rezultaty.  Kiedy inni za kilka miesięcy będą dopiero zaczynać, Ty wtedy już będziesz mógł/ mogła pochwalić się swoją metamorfozą. A jeśli teraz kolejny raz odłożysz decyzję, zyskasz jedynie dodatkowe kilogramy.  Każdy moment jest dobry na rozpoczęcie diety, szczególnie wakacje. Zacznij od lata, zyskaj efekty na lata.

W trakcie konsultacji dietetyk przeprowadzi analizę składu ciała, wykona badanie poziomu tkanki tłuszczowej, poda wytyczne dotyczące zapotrzebowania kalorycznego organizmu oraz podpowie, jak zmienić nawyki żywieniowe.

Wystarczy, że zadzwonisz pod numer telefonu: 573 430 040  lub skontaktujesz się  za pomocą formularza kontaktowego na stronie https://nowytarg.projektzdrowie.info/.

Możesz umówić się także wysyłając wiadomość przez Facebooka:

PROJEKT ZDROWIE NOWY TARG
POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

E-mail: nowytarg@projektzdrowie.info
ul. Szaflarska 6
Tel.: 573 430 040

https://nowytarg.projektzdrowie.info/

Dietetyk kliniczny- mgr Milena Trzaskowska

No Comment.

Reklama

Partnerzy