Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Aneta Wójcik – kandydatka do Rady Miasta Nowy Targ (sylwetka)

Dnia: sobota 23 marca 2024, Autor: Maciej Zubek

Jestem absolwentką Uniwersytetu Opolskiego na kierunku Ekonomia oraz studiów podyplomowych na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie z zakresu organizacji pomocy społecznej oraz pedagogiki.

Od ponad 20 lat pomagam także rozwiązywać spory jako mediator sądowego Wydziału Karnego, Wydziału Rodzinnego i Nieletnich oraz Wydziału Cywilnego w Sądzie Okręgowym w Nowym Sączu.

Zawodowo zaś, do 1999 r. zatrudniona była w szkole podstawowej na stanowisku pedagoga szkolnego, zaś od 25 lat zatrudniona w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Targu na stanowisku Dyrektora.

Moje priorytety dla naszego Miasta

  • Organizacja zajęć pozalekcyjnych dla dzieci i młodzieży, w szczególności poprzez rozwój systemu wsparcia dzieci i młodzieży w procesie edukacji oraz rozwijania ich zainteresowań i pasji.
  • Aktywne działania na rzecz poprawy bytu mieszkańców najbardziej potrzebujących – w tym podjęcie działań na rzecz utworzenia noclegowni dla bezdomnych oferującej wsparcie zarówno terapeutyczne, doradztwo zawodowe oraz uruchomienie punktu gotowego do wydawania posiłków/odzieży w sytuacji gdy przewidywane są niskie temperatury/mrozy.
  • Aktywizacja Seniorów i osób niepełnosprawnych w zakresie zwiększenia współpracy z Uniwersytetem Trzeciego Wieku, integracja mieszkańców Nowego Targu poprzez organizację imprez plenerowych i sportowych, spotkania międzypokoleniowe.
  • Wspieranie inicjatyw mieszkańców, dbałość o kultywowanie tradycji w naszym regionie.

Jestem osobą aktywną, chcącą w pełni wykorzystać swoje możliwości i wiedzę dla dobra naszego miasta i jego mieszkańców „RAZEM NOWY TARG”

No Comment.

Reklama

Partnerzy