Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Arkadiusz Szymczyk: Wyciągniemy konsekwencje wobec wykonawcy lodowiska

Dnia: środa 22 grudnia 2021, Autor: Maciej Zubek

Kierownik Referatu ds. Sportu i Turystki w Urzędzie Miasta Nowy Targ wystosował komunikat w sprawie odwołania w ostatniej chwili mobilnego lodowiska na płycie rynku.

Treść komunikatu: 

W związku z dzisiejszym odwołaniem z winy Wykonawcy otwarcia mobilnego lodowiska na Rynku w Nowym Targu informujemy, iż Urząd Miasta zgodnie z zawartą umową wyciągnie adekwatne konsekwencje wobec Wykonawcy, który nie przygotował lodowej tafli za pomocą rolby.

Jednocześnie przepraszamy wszystkie osoby przybyłe na otwarcie oraz przygotowujące pokazy : Podhalański Klub Łyżwiarstwa Figurowego Zwyrtany i MMKS Podhale Nowy Targ za zaistniałą sytuację. Decyzja o odwołaniu była w pełni podyktowana dbanie o bezpieczeństwo wszystkich użytkowników lodowiska.

Przed podjęciem ostatecznej decyzji stan lodu był konsultowany ze znaną łyżwiarką figurową Panią Dorotą Pieńkoś z Podhalańskiego Klubu Łyżwiarstwa Figurowego Zwyrtany, która jednoznacznie uznała, że lód nie spełnia norm bezpieczeństwa ze względu na stan powierzchni lodowej, która przypominała grudki betonu pokryte 5 centymetrowym śniegiem. W opinii Pani Doroty Pieńkoś na takim lodzie nie poradziłby sobie nawet doświadczony łyżwiarz i istniała realna obawa o bezpieczeństwo wszystkich użytkowników.

Urząd Miasta Nowy Targ będzie informował o otwarciu do użytkowania lodowiska po pełnym zgłoszeniu gotowości tafli lodu przez Wykonawcę.

Nowotarzanin 23.12.2021
| |

Fajnie się bawią w tym Nowym Targu… 

Milka 23.12.2021
| |

BMW Bierny Mierny ale Wierny. Dramat co ten Szymczyk wyprawia. A to jest tylko wierzchołek grudki lodowej.

Tatuś 23.12.2021
| |

Fajny ten Pan Szymczyk ma swój świat znalazł się na tej posadzie przez przypadek tak jak swego czasu Arkadiusz Pysz został radnym po prostu był i nic więcej brał kasę i nic nie robił bo nie nadawał się do tego szkoda że nikt nie wyciąga wniosków bo czas ucieka .

Reklama

Partnerzy