Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Cykl Turniejów halowych Wisła CUP zakończony

Dnia: poniedziałek 7 marca 2022, Autor: Maciej Zubek

Miesiąc trwały rozgrywki organizowane przez Akademie Piłkarską Wisły Czarny Dunajec w ramach cyklu halowych turniejów Wisła Cup w 5 rocznikach rozgrywanych na Sali gimnastycznej w Cichem.

W ciągu turniejów wystąpiło łącznie 40 zespoły – ponad 300 uczestników. Rywalizowano w rocznikach od 2011 do 2015. Każdy turniej posiadał inne formułę.

Zmaganiom towarzyszyło wiele sportowych emocji składanych akcji, pięknych bramek, interwencji bramkarzy, pojedynków 1×1 oraz zmarnowanych okazji.

W kategorii orlik odbyła się klasyfikacja, a w pozostałych turniejach odbyły się one w formie festiwali bez klasyfikacji.

W kategorii orlik starszy najlepsza drużyna okazała się Szkółka Piłkarska Fair Play natomiast w kat. orlik młodszy gospodarze AP Wisła Czarny Dunajec.

Kategoria żak i skrzat to przede wszystkim dużo gry i rywalizacji. Organizacja turniejów stała na wysokim poziomie za równo sportowym jak i organizacyjnym.

– Bardzo udany cykl turniejów który miał przede wszystkim na celu sportową rywalizację oraz weryfikacje postępów zawodników w procesie treningowym. Wysoki poziom sportowy był w tym roku drużyn które wystąpiły w turniejach. Ogromne zaangażowanie zawodników przez wszystkie cykle można było zaobserwować wysokie umiejętności piłkarskie – podkreślił Kamil Lupa, koordynator grup dziecięcych w AP Wisła Czarny Dunajec – Podziękowania dla trenerów , wszystkich sponsorów za wsparcie oraz dla rodziców za pomoc w organizacji oraz dniu turnieju podsumował odpowiedzialny za organizacje turniejów – dodał Lupa

Firmy i instytucji które wsparły organizacje cyklu turniejów: FCCPolska, Market Biela, Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec, Lotos Paliwa, Gorący Potok oraz Stacja narciarska Witów SKI

Chcesz dołączyć do Akademii Wisły ? Nic prostszego zadzwoń i przyjdź na trening próbny 728-624-973

Fot. Karolina Gąsienica

Fot. Marcin Rafacz

No Comment.

Reklama

Partnerzy