Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Do 30 czerwca trwa nabór wniosków w ramach XV edycji Nagrody Gospodarczej Województwa Małopolskiego

Dnia: poniedziałek 15 kwietnia 2024, Autor: Redaktor

Już od 2009 r. w corocznym konkursie nagradzani są najlepsi przedsiębiorcy za wybitne zasługi na rzecz wspierania gospodarki i przedsiębiorczości. Poszukujemy liderów wśród mikro, małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw. 

Nabór trwa do 30 czerwca br., a samo wręczenie nagród planowane jest podczas uroczystej gali Nagrody Gospodarczej Województwa Małopolskiego w 2024 roku.

Nagroda Gospodarcza to przedsięwzięcie o wyjątkowym charakterze, które kieruje nasze spojrzenie na istotę przedsiębiorczości oraz rozwój naszego regionu. Ta znamienita inicjatywa ma na celu uhonorowanie tych, którzy odważnie kroczą ścieżką rozwoju gospodarczego, nie boją się wyzwań i inwestują nie tylko w swój biznes, ale również w rozwój społeczności lokalnej. Kolejna odsłona Nagrody Gospodarczej to doskonała okazja do wyróżnienia najlepszych przedsiębiorców działających na terenie Województwa Małopolskiego.

Regulamin Nagrody Gospodarczej Województwa Małopolskiego oraz wniosek o jej przyznanie znajduje się na stronie www.malopolskanagrodagospodarcza.pl.

No Comment.

Reklama

Partnerzy