Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Drugi sparing i druga wygrana Lubania

Dnia: sobota 27 stycznia 2024, Autor: Maciej Zubek

Tym razem na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Tylmanowej zespół trenera Wojciecha Tajdusia pokonał 3:0 młodzieżowy zespół Sandecji Nowy Sącz.

Lubań Maniowy – Sandecja Nowy Sącz CLJ u17 3:0 (0:0)

Bramki: testowany 51,65, Wajsak 87

Lubań: I połowa: Lipka- Chlipała, Zaika, Bałos – Gruszkowski, testowany, Misiura, Potoniec, Pluta – Magdziarczyk, testowany. II płowa: Lipka – Chlipała (60 Franczak) Wajsak, Firek – testowany, Jandura, testowany, Czajkowski – Kasperczyk, testowany

Młody zespół Sandecji, szczególnie w pierwszej połowie, postawił nam wysoko poprzeczkę. W naszej grze było trochę za dużo niedokładności, przez co traciliśmy piłkę czasem w łatwych sytuacjach. W drugiej połowie uwidoczniło się większe doświadczenie i worek z bramkami się otworzył. Z dobrej strony pokazali się testowani zawodnicy. Są to w większości piłkarze z okolicznych klubów z niższych lig. Wraz z trenerem Jackiem Pietrzakiem jesteśmy zadowoleni z pierwszych tygodni okresu przygotowawczego. Teraz celem jest jak najszybsze dopięcie formalnie składu osobowego. Za tydzień udajemy się na Słowację zmierzyć się z czołową drużyną tamtejszej 3 ligi Redfoxem Starą Lubovnia – ocenił trener Wojciech Tajduś.

No Comment.

Reklama

Partnerzy