Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Idzie nowe! Czyli podhaleregion.pl po liftingu

Dnia: czwartek 23 grudnia 2021, Autor: Aneta Opyd

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy nową odsłonę naszego portalu. Co się zmieniło? Dużo, bardzo dużo! Po co to zrobiliśmy? Po to, by jeszcze mocniej trafić w gusta naszych Czytelników! 

Przede wszystkim odświeżyliśmy szatę graficzną i wprowadziliśmy nowe funkcje, które umożliwiają intuicyjne poruszanie się po stronie i łatwe docieranie do poszukiwanych treści i informacji. Dostosowaliśmy również portal dla użytkowników laptopów, tabletów i smartfonów, co  pozwala na korzystanie z witryny w dowolnym miejscu i czasie. 

Kwestie techniczne 

Zdecydowaliśmy się na kompleksową przebudowę ze względu na funkcjonalność. Najważniejsza zmiana to system CMS (Content Managment System), czyli system do zarządzania treścią. Przygotowany został również indywidualny projekt graficzny, dopasowany do potrzeb portalu oraz do wygody użytkowników. Strona główna to też zdecydowanie więcej treści. Ponadto rozbudowaliśmy dział DARMOWYCH OGŁOSZEŃ, KALENDARIUM i  FOTOGALERIE. 

Szalenie istotne jest dla nas to, aby w dużej mierze portal tworzyli nasi Czytelnicy. Stąd pojawiła się na stronie głównej pozycja ZGŁOŚ TEMAT. 


Bardzo dużą uwagę, od początku, przykładaliśmy do szybkości działania strony, tak aby portal szybko reagował na polecenia jego użytkowników. 

Ważna dla nas była także wersja mobilna strony. Zaplecze dla redakcji zostało przygotowane w taki sposób, aby redaktorzy w wygodny sposób mogli dodawać najświeższe informacje z poziomu przeglądarki bądź dedykowanej aplikacji mobilnej.

Portal ciągle pozostaje w fazie rozwoju, z czasem będziemy wprowadzać kolejne zmiany. Jednak nowa strona jest już na takim etapie, że możemy naszą pracę pokazać światu.

Nowy rok, starzy my

W 2022 roku będziemy obchodzić swoje okrągłe 10. już urodziny. Ogromnie się cieszymy, że jesteście z nami. Z dnia na dzień Czytelników naszego portalu przybywa, co daje nam niesamowitego „powera” do pracy i satysfakcję. 

A kto tak naprawdę kryje się za portalem podhaleregion.pl? Poznajcie pokrótce nasze grono redakcyjne: 

Maciej Zubek – szef redakcji. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w dziennikarstwie. Współpracownik kilku tytułów prasowych, m.in. Gazety Krakowskiej, Dziennika Polskiego, Tygodnika Podhalańskiego, Nowotarskiej Telewizji Kablowej. Z portalem podhaleregion.pl związany jest od samego początku jego istnienia. Jego domeną jest sport. Poza tym trzyma wszystko i wszystkich w ryzach. Mobilizuje cały zespół do działania. Prywatnie: kochający mąż i szczęśliwy tata.

Anna Zubek – zbieżność nazwisk z naczelnym zupełnie przypadkowa :). Zakres jej pracy obejmuje kwestie społeczne, problemy mieszkańców Podhala i zapewnienie im dostępu do rzetelnych informacji urzędowych oraz promowanie regionu i folkloru. Zawodowo związana również ze szkołą. Szczęśliwa mama i partnerka. Kobieta orkiestra. Często swoje teksty pisze w towarzystwie swojego kota, łypiącego okiem, kto śmie zakłócać mu 16 godzin snu na dobę. Pies jest ponoć bardziej wyrozumiały. Profesjonalna pod każdym względem. Redakcja dla niej to nie tylko praca, ale i pasja. 

Paweł Budzyk – nasz informatyczny umysł, złota rączka portalu. Na warcie o każdej porze dnia i nocy. Zdążył się już przyzwyczaić do telefonów (nawet tych w środku nocy), z pytaniami technicznymi od redaktorów. Z zawodu informatyk, z pasji fotograf, prywatnie ojciec. Dla odstresowania sędzia piłki nożnej. Twórca naszej nowej strony. W wolnym czasie uwielbia czytać książki i uczyć się nowych rzeczy. 

Maciej Gębacz – nasze „oko” redakcyjne. Spotkać go można z wielką lufą aparatu. Zawsze w centrum ważnych wydarzeń. Jego fotoreportaże są już wpisane w nasz portal. Podobno w planach ma wielki rockowy festiwal. Kto wie, może zdjęcia z tego wydarzenia wylądują również u nas. 

Anna Szopińska – najbardziej doświadczona w sztuce dziennikarskiej. Przez długie lata pracowała dla Dziennika Polskiego. Aktualnie związana z Nowotarską Telewizją Kablową. Jedna z najbardziej cenionych dziennikarek na Podhalu. Lubi pisać o wydarzeniach ze świata kultury. Profesjonalizm na 200%. To, co wyróżnia jej teksty, to niesamowita wnikliwość.

Aneta Opyd – najmłodsza w drużynie. Skończyła psychologię. Wprawne pióro i cięty język, trafnie podsumowuje swoje teksty. Zawsze na stanowisku, zawsze gotowa do pracy. Lubi przeprowadzać i redagować wywiady. Czyta dużo kryminałów i fantasy. Jako, że jest autorką tego tekstu i przez wrodzoną skromność, to na tyle informacji. 

Współpracujemy również z Ryszardem M. Remiszewskim i Janem Cieplińskim

Dziękujemy, że jesteście z nami. Wy również, drodzy Partnerzy i Czytelnicy, budujecie Podhale Region. Życzymy miłego użytkowania. Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

roki 23.12.2021
| |

reklam u góry strony przeszkadza mocno ją zwęża poza tym szału niema

Reklama

Partnerzy