Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Już niespełna miesiąc do walki Łukasza Brzeskiego o być albo nie być w UFC!

Dnia: poniedziałek 11 marca 2024, Autor: Maciej Zubek

6 kwietnia Brzeski w Las Vegas zmierzy się z Varterem Walker. Razem z nim za ocean wylatują trener Wojciech Hoły oraz menadżer Artur Gwóźdź.

Dla Brzeskiego będzie to ostatnia walka w ramach kontraktu z UFC.

– Myślę, że dalsze losy Łukasza w kwestii jego pozostania w federacji UFC są uzależnione właśnie od tego pojedynku. Jeśli zwycięży w ładnym stylu istnieje szansa na kolejny kontrakt – uważa Hoły.

A przed Brzeskim nie lada wyzwanie. Jego rywal imponuje warunkami fizycznymi. Ma ponad dwa metry wzrostu i waży 120 kilogramów! Co więcej jak do tej pory na zawodowym ringu nie przegrał. Legitymuje się rekordem: 11-0-0.

Brzeski spędził ostatnie miesiące w Warszawie gdzie szlifował formę w słynnym klubie WCA Warszawa, gdzie trenuje miedzy innymi Mistrz UFC Jan Błachowicz.

– Uważam, że to najlepsza opcja jeśli chodzi o przygotowania. Prawda jest taka że waga ciężka musi trenować z wagą ciężka. A największą ilością zawodników heavy weight dysponują dwa kluby w Polsce. Jest to WCA Warszawa oraz Ankos MMA Poznań – podkreśla Hoły.

Team Brzeskiego do USA wylatuje 2 kwietnia z Krakowa. Ostatnie dni przed walką Brzeski spędzi w słynnym ośrodku treningowym UFC APEX.

– Gorąco zachęcamy do kibicowania jedynemu góralowi w UFC. Dziękujemy za pomoc w wylocie do USA Miastu Nowy Targ oraz Panu burmistrzowi Grzegorzowi Watysze. Ponadto dziękujemy firmom, które nas wspierają: Ślimak Tynki, Nowy Budownictwo, ADHD, Termy Gorący Potok, Dziki Byk, Fitness Factory, Kropek GYM, Pizzera Paradaise, Fabryka Reklam oraz Studio Graficzne Hoły – dodaje Hoły.

No Comment.

Reklama

Partnerzy