Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Koalicja dla dobra Nowego Targu

Dnia: piątek 12 kwietnia 2024, Autor: Maciej Zubek

Bartłomiej Garbacz wraz ze swoim komitetem wyborczym udzielili poparcia Maciejowi Tokarzowi, który w drugiej turze wyborów kandyduje na Burmistrza Nowego Targu. Do podpisania porozumienia doszło podczas konferencji prasowej, zorganizowanej w Parku Miejskim. 

Komitety Wyborcze „Nowy Targ dla Mieszkańców” i „Razem Nowy Targ” dysponują w Radzie Miasta większością głosów, wprowadziły bowiem 11 radnych. Do pełni sukcesu potrzebny jest jeszcze wybór burmistrza miasta, który zagwarantuje realizację wspólnych i bardzo zbieżnych programów wyborczych. Dlatego kandydatem obydwu komitetów na burmistrza Nowego Targu jest Maciej Tokarz. Warto odnotować, iż 57% Nowotarżan w pierwszej turze wyborów oddało głos na Macieja Tokarza i Bartłomieja Garbacza, co oznacza, iż opowiedziało się za zmianą sposobu zarządzania miastem.

Porozumienie o zawiązaniu koalicji dla miasta podpisali zarówno liderzy jak i pozostali radni elekci z poszczególnych komitetów wyborczych. Obejmuje ono dwa zasadnicze punkty czyli: wspólną realizację i aktywny udział w kampanii wyborczej w II turze wyborów na stanowisko burmistrza miasta z kandydatem Maciejem Tokarzem oraz wspólną realizację zadań określonych w programach obu komitetów wyborczych z poszanowaniem ich suwerenności.

Zachęcamy do udziału w II turze wyborów, która odbędzie się 21 kwietnia.

mat.nadesłany

Dawid 13.04.2024
| |

stołki już podzielili 
przede wszystkim dla ich dobra  

Reklama

Partnerzy