Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Kolejne inwestycje w ramach Polskiego Ładu na Podhalu: rusza remont ulicy Chopina w Maniowach

Dnia: czwartek 28 września 2023, Autor: Redaktor

Dzięki Rządowemu Funduszowi Polski Ład: Program inwestycji strategicznych w Maniowach rusza remont ulicy Chopina. Zakres robót będzie obejmował m.in. rozebranie istniejącej nawierzchni asfaltowej, chodników i poboczy, przebudowę kanalizacji deszczowej.

Kolejne ulice w Maniowach są remontowane. Ekipa budowlana z firmy ZIBUD Sp. z o.o., spółka komandytowa z Kamienicy kończy prace remontowe na ulicach Słowackiego, Żeromskiego oraz Gorczańskiej – na odcinku prowadzącym do Samodzielnego Publicznego Gminnego Ośrodka Zdrowia w Maniowach. Rozpoczęły się natomiast prace na ulicy Chopina w Maniowach.

Zakres robót będzie obejmował rozebranie istniejącej nawierzchni asfaltowej, chodników i poboczy, przebudowę kanalizacji deszczowej, wymianę krawężników i obrzeży, remont linii wodociągowej, odtworzenie nawierzchni asfaltowej oraz chodników.

W ramach tego zadania wyremontowana została także ulica Zamkowa w Czorsztynie. Środki finansowe przeznaczone na realizację tego zadania wynoszą 6 627 296,00 zł, pozostała część funduszy w wysokości 10 procent, została dołożona ze środków własnych Gminy Czorsztyn. Wartość inwestycji zamyka się w kwocie 6 976 101,84 zł.

czorsztyn.pl

No Comment.

Reklama

Partnerzy