Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

KWW Prawica Powiatu Nowotarskiego – kandydaci z okręgu nr 3, Gminy Nowy Targ i Szaflary

Dnia: niedziela 17 marca 2024, Autor: Redaktor

W okręgu nr 3 (Gminy Nowy Targ i Szaflary) KWW Prawica Powiatu Nowotarskiego wystawiła 7 kandydatów. Są to osoby zaangażowane w lokalne sprawy, współpracujące z różnymi środowiskami i mające bardzo szerokie doświadczenia. Każdy z siedmiu kandydatów wnosi unikalną wartość i pomysły.

Kandydaci KWW Prawica Powiatu Nowotarskiego do Rady Powiatu, OKRĘG NR 3 – GMINY NOWY TARG I SZAFLARY

1. JÓZEFA GUZIAK

Kandyduję do Rady Powiatu Nowotarskiego, aby kontynuować moją pracę na rzecz rozwoju regionu. Nie należę do żadnej partii politycznej. Moje atuty to znajomość problematyki oświatowej, uczciwość i sumienność oraz dynamiczność i upór w dążeniu do celu. Najważniejsze są dla mnie wartości, które wyniosłam z rodzinnego domu. Znam problemy wsi i jej mieszkańców i chciałabym je rozwiązywać oraz być reprezentantem tego środowiska. Chcę być otwarta na problemy ludzi, dostępna dla mieszkańców, aby szybko reagować na zgłaszane problemy.

Czytaj więcej

2. ILONA BABIAK

Mam 31 lat i jestem mamą trójki dzieci. Od 10 lat jestem w związku małżeńskim. Z zawodu jestem Ratownikiem Medycznym. Pracowałam na Oddziale Ratunkowym w Podhalańskim Szpitalu Specjalistycznym oraz w Środowiskowym Centrum Zdrowia Psychicznego w Nowym Targu. Ukończyłam studia podyplomowe “Otwarty dialog i rozwój sieci społecznych w sytuacji kryzysu psychicznego”.

Czytaj więcej

3. JAROSŁAW RÓŻAŃSKI

Urodziłem się w 1976 roku w Nowym Targu. Mam 47 lat, jestem żonaty (żona Beata – nauczyciel w szkole podstawowej), ojcem dwóch synów (Damiana – studenta Wydziału Farmacji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Oskara – ucznia Liceum Ogólnokształcącego im. Seweryna Goszczyńskiego w Nowym Targu). Wspólnie z rodziną mieszkamy w Łopusznej.

Czytaj więcej

4. ŁUKASZ RUTKOWSKI

Sportowiec-Olimpijczyk, Skrzypne

Postanowiłem kandydować do rady powiatu, aby wspierać mieszkańców oraz podtrzymywać pracę na rzecz rozwoju regionalnego. Wspólnotę samorządową powiatu tworzą jego mieszkańcy a więc należy stale wysłuchiwać ich próśb oraz z całych sił starać się je spełniać. Jako kandydat do rady powiatu będę stale podejmował próby podnoszenia standardów bezpieczeństwa publicznego za pośrednictwem inicjowania działań na rzecz poprawy dróg powiatowych poprzez należyte bieżące utrzymanie, remonty i modernizacje. Podhale to region kulturowy z tradycją i z roku na rok przyciąga coraz więcej turystów zatem promocja walorów krajobrazowych i kulturowych jest priorytetem.

Czytaj więcej

5. WŁADYSŁAW KAZIMIERZ WASIELAK

Dzięki zaufaniu mieszkańców Gronkowa, od 2014 roku byłem ich przedstawicielem w Radzie Gminy Nowy Targ. Serdecznie im za to dziękuję. Od samego początku działałem na rzecz mieszkańców swojej miejscowości oraz dla dobra całej  Gminy Nowy Targ. Głównym celem mojej działalności w Radzie Gminy było dążenie do poprawy  bezpieczeństwa dzieci idących do szkoły oraz mieszkańców na drodze powiatowej, przy której występuje zwarta zabudowa miejscowości Gronków.

Czytaj więcej

6. TADEUSZ ZAWADA

Mam 60 lat. Mieszkam w Szlembarku. Jestem ojcem pięciorga dzieci. Pracuję w Poczcie Polskiej. Dołożę wszelkich starań, by zadbać o rozwój naszego regionu, potrzebny dla lepszej przyszłości naszych dzieci i wnuków.

Czytaj więcej

7. KINGA SOŁTYS-JACHYMIAK

Mam 40 lat i jestem mieszkanką Ludźmierza. Posiadam wykształcenie wyższe. Jestem oligofrenopedagogiem i nauczycielką z 15-letnim doświadczeniem w edukacji. Jako żona i matka czwórki dzieci, jestem pełna pasji i uwielbiam spędzać aktywnie czas z rodziną na świeżym powietrzu.

Czytaj więcej

Sfinansowano z KWW Prawica Powiatu Nowotarskiego

No Comment.

Reklama

Partnerzy