Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

KWW Prawica Powiatu Nowotarskiego – kandydaci z okręgu nr 4, Miasta i Gminy Czarny Dunajec

Dnia: środa 20 marca 2024, Autor: Redaktor

W okręgu 4 (Miasto i Gmina Czarny Dunajec) kandydaci Prawicy Powiatu Nowotarskiego to osoby z dużym doświadczeniem i umiejętnościami, gotowe do ciężkiej pracy dla swojego regionu. W swoich priorytetach i planach odnoszą się do spraw kluczowych dla ich Miasta i Gminy, a także całego Powiatu.

Kandydaci KWW Prawica Powiatu Nowotarskiego do Rady Powiatu, OKRĘG NR 4 – MIASTO I GMINA CZARNY DUNAJEC

1. KRYSTIAN JAROŃCZYK

Jestem absolwentem Akademii Ekonomicznej w Krakowie wydział zarządzania. Po zakończeniu studiów magisterskich w 2000 roku nie miałem żadnych wątpliwości z jakim miejscem jest związana moja przyszłość. Wróciłem do rodzinnych stron i tutaj pracowałem jako księgowy w firmie prywatnej,  pracownik Urzędu Skarbowego a od roku 2004 związany jestem z Bankiem Spółdzielczym w Czarnym Dunajcu, gdzie w roku 2021 uzyskałem zgodę KNF i zostałem prezesem Zarządu tutejszego Banku. Nie należę do żadnej partii politycznej. 

Czytaj więcej

2. ANDRZEJ KRÓL

Zamieszkały i od  lat związany w Piekielnikiem. 

Jestem przedsiębiorcą i miałem do czynienia z wieloma barierami, z którymi muszą borykać się właściciele firm i wszyscy mieszkańcy. Pracując także za granicą mam porównanie do rozwiązań panujących w Polsce i w innych krajach, i chciałbym tą wiedzę wykorzystać pomagając mieszkańcom Gminy Czarny Dunajec w ramach zadań jakie ma powiat. 

Czytaj więcej

3. WŁADYSŁAWA WACŁAWIK

Jestem mieszkanką miejscowości Podszkle i długoletnim pracownikiem Urzędu Gminy Czarny Dunajec i Centrum Kultury w Czarnym Dunajcu a także długoletnim członkiem zarządu Podhalańskiej Lokalnej Grupy Działania i współzałożycielką koła Gospodyń Wiejskich w Podszklu. Jestem mężatką, oraz mam dwóch dorosłych synów.

Odznaczona zostałam srebrnym i złotym medalem za długoletnią służbę w samorządzie. Jestem bezpartyjna

Czytaj więcej

4. KRZYSZTOF JÓZEF KULA

Pochodzę z rodziny góralskiej z miejscowości Ciche. Jestem związany z Miastem i z Gminą Czarny Dunajec. Tu mieszkam, tu pracuję – jestem Dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Cichem. 

Powierzone mi stanowisko Dyrektora piastuję od 13 lat. Zarządzając jednostką oświatową prowadzę dobrą, nowoczesną organizację pracy, dbając jednocześnie o nasz personel bo najważniejsi są ludzie. 

Czytaj więcej

5. JÓZEFA GĄSIENICA

Od wielu lat jestem mieszkanką  Czarnego Dunajca  i długoletnim pracownikiem Urzędu Gminy Czarny Dunajec. Posiadam wykształcenie średnie, bezpartyjna. Wdowa, mam dwie dorosłe córki.

Odznaczona zostałam  złotym medalem za długoletnią służbę w samorządzie. 

Obecnie jako emerytowany pracownik samorządowy dzielę się swoją wiedzą z ludźmi pomagając im w załatwianiu wielu spraw urzędowych. 

Czytaj więcej

Sfinansowano z KWW Prawica Powiatu Nowotarskiego

No Comment.

Reklama

Partnerzy