Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

KWW Prawica Powiatu Nowotarskiego – kandydaci z okręgu nr 6, Gminy Raba Wyżna i Spytkowice

Dnia: poniedziałek 25 marca 2024, Autor: Redaktor

W okręgu 6 (Gminy Raba Wyżna i Spytkowice) kandydaci Prawicy Powiatu Nowotarskiego mają doświadczenie w różnych dziedzinach pracy samorządowej, zawodowej i społecznej. Każdy z nich przez prawie całe życie pracował z ludźmi i dla ludzi, zdobywając umiejętności i doświadczenia, które teraz chcą wykorzystać w Radzie Powiatu.

Kandydaci KWW Prawica Powiatu Nowotarskiego do Rady Powiatu, OKRĘG NR 6 – GMINY RABA WYŻNA I SPYTKOWICE

  1. KRZYSZTOF FABER

Dzięki Państwa poparciu od lat jestem Waszym przedstawicielem w Radzie Powiatu Nowotarskiego i pełnię funkcję Starosty Nowotarskiego. Serdecznie dziękuję za Państwa zaufanie. 

Jestem przekonany, że ten czas był przeze mnie efektywnie wykorzystany na rzecz rozwoju Powiatu. W okresie mojej pracy przeznaczyliśmy ponad 780 milionów złotych na inwestycje, pozyskując przy tym 500 milionów dofinansowania. W swojej pracy starałem się szczególnie dbać o mieszkańców z Gmin Raba Wyżna i Spytkowice, których reprezentuję.

Czytaj więcej

2. KINGA PALARCZYK

Mieszkanka Spytkowic. Matka dwóch dorosłych synów i 12-letniej córki. Wykształcenie wyższe. Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Spytkowicach w latach 2018-2023. Obecnie nauczyciel języka niemieckiego.

Jestem zdecydowana i chętna by służyć w Radzie Powiatu na rzecz naszego Regionu. Dzięki dotychczasowej pracy, poznałam potrzeby mieszkańców, a szczególnie dzieci, młodzieży, rodziców, ludzi starszych i niepełnosprawnych.

Moim priorytetem jest troska o Rodzinę, która kształtuje postawy, przekazuje wartości i rodzime tradycje młodemu pokoleniu.

Czytaj więcej

3. ADAM KARBOWSKI

46 lat, zamieszkały w Podsarniu. Nauczyciel historii i wychowania fizycznego.

Radny Gminy Raba Wyżna w latach 2002 – 2006.

Postanowiłem kandydować do Rady Powiatu,  aby wykorzystać swoje doświadczenie pedagogiczne w praktycznej realizacji polityki oświatowej na poziomie lokalnym. Wierzę, że moje kompetencje w połączeniu z zaangażowaniem społecznym  pozwolą mi skutecznie działać i przyczynić się do zharmonizowanego rozwoju naszej Społeczności.

Czytaj więcej

4. BARBARA ANTOLAK

Zdecydowałam się kandydować do rady powiatu, ponieważ chcę wykorzystać swoje 34 letnie doświadczenie pracy zawodowej w oświacie, w tym 20 lat na stanowisku dyrektorki przedszkola. Jestem osobą komunikatywną, dążącą do celu, otwartą i gotową do dyskusji.

W swoim lokalnym środowisku działam na rzecz wielu organizacji. Bliskie mi są sprawy i problemy ludzi, szczególnie tych potrzebujących.

Czytaj więcej

5. DAWID DEREK

Mieszkam w Skawie, mam 44 lata, jestem żonaty, mam dwoje dzieci. 

Jestem emerytowanym oficerem Państwowej Straży Pożarnej, przez 24 lata pracowałem w JRG w Rabce-Zdroju, gdzie byłem dowódcą zmiany i w większości kierowałem działaniami podczas ratowania życia, zdrowia i mienia mieszkańców powiatu nowotarskiego, również na terenie gminy Raba Wyżna i Spytkowice. 

Czytaj więcej

No Comment.

Reklama

Partnerzy