Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

KWW Samorządność Wiejska – Nasza Przyszłość to Rozwój

Dnia: poniedziałek 25 marca 2024, Autor: Maciej Zubek

Komitet Wyborczy Wyborców Samorządność Wiejska zrzesza w swoich szeregach doświadczonych i wykształconych ludzi, gotowych do pracy na dobra Gminy Nowy Targ

W gronie kandydatów do Rady Gminy są m.in. lokalni przedsiębiorcy, prawnicy, nauczyciele, księgowi, sportowcy, wychowawcy, trenerzy, regionaliści i społecznicy.

KWW Samorządność Wiejska na stanowisko wójta Gminy Nowy Targ rekomenduje Wiesława Parzygnata

Pochodzi z Pyzówki. Obecnie pracuje jako zastępca wójta Gminy Nowy Targ. Z samorządem wiejskim związany jest od 21 lat, najpierw jako Wiceprzewodniczący (4 lata), a następnie jako Przewodniczący Rady Gminy Nowy Targ (17 lat).

Przez cztery kadencje pełnił funkcję sołtysa wsi Pyzówka. Dzięki pełnionym funkcjom dobrze poznał sprawy i potrzeby gminy.

Był długoletnim pracownikiem Nowotarskiej Telewizji Kablowej (25 lat). Od 2015 roku związany jestz LGD Spisz Podhale, gdzie zajmował się pozyskiwaniem środków finansowych. Ma doświadczenie w koordynowaniu i realizowaniu projektów unijnych, z czego największym sukcesem byłudany projekt promocji tras turystycznych Spisza i Podhala.

W Zarządzie Miejsko–Gminnym OSP pełni funkcję wiceprezesa. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji UMCS w Lublinie – kierunek administracja. Dodatkowo ukończył studia podyplomowe: Bezpieczeństwo i higiena pracy w Wyższej Szkole Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim, Audytu Wewnętrznego na Uniwersytecie Śląskim oraz Prawo Zamówień Publicznych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie z certyfikatem zawodowym Prezesa PZP.

Materiał sfinansowany ze Środków Komitetu Wyborczego Wyborców Samorządność Wiejska

No Comment.

Reklama

Partnerzy