Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Lubań już trenuje. Szykuje się wielki powrót do zespołu

Dnia: sobota 22 stycznia 2022, Autor: Maciej Zubek

Zakończył się pierwszy tydzień wspólnych treningów Lubania Maniowy po przerwie przeznaczonej na treningi indywidualne.

Podopieczni Pawła Batkiewicza i Adriana Ligienzy, w minionym tygodniu odbyli 4 jednostki treningowe. Na piątkowym treningu, który odbył się na stadionie w Nowym Targu pojawiło się 23 zawodników, wśród nich 2 zawodników pochodzących z Kolumbii, junior Sandecji Nowy Sącz oraz jeden z zawodników, który powrócił do klubu po zakończonym wypożyczeniu.

Z Lubaniem trenuje też Jarosław Potoniec. Wychowanek klubu, były zawodnik m.in. Górnika Zabrze i Podhala Nowy Targ, którzy przez ostatnie miesiące miał rozbrat z futbolem.

– Pierwszy mikrocykl przebiegł zgodnie z planem – mówi trener Paweł BatkiewiczCelem na ten tydzień była adaptacja po powrocie na boisko, praktyczne wprowadzenie zagadnień dotyczących ewolucji naszego modelu gry oraz weryfikacja pracy indywidualnej w zakresie przygotowania siłowego, którą zawodnicy wykonali w ostatnich tygodniach. Cały sztab jest zadowolony, że te cele zostały zrealizowane, cieszymy się również, że za wyjątkiem kontuzjowanego Błażeja Skórskiego, od środy prawie cała kadra jest do naszej dyspozycji, wszyscy są zdrowi i palą się do pracy – dodaje opiekun Lubania.

W najbliższy poniedziałek maniowianie zagrają – na boisku w Nowym Targu – mecz kontrolny z Babią Góra Lipnica Wielka.

No Comment.

Reklama

Partnerzy