Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Maciej Kokosza nie jest już trenerem Watry. Znamy już jego następcę

Dnia: poniedziałek 11 lipca 2022, Autor: Maciej Zubek

Zespół Watry Białka Tatrzańska w sezonie 2022/2023 w rozgrywkach 5 ligi poprowadzi Jacek Pietrzak.

To postać doskonale znana piłkarskiemu Podhalu. Były zawodnik m.in. Lubania Maniowy, Jarmuty Szczawnica, Limanovii Limanowa czy Podhala Nowy Targ.

Przygodę z rolą trenera rozpoczął w Jarmucie, gdzie przez kilka sezonów pełnił tę funkcję, a ukoronowaniem jego pracy był historyczny awans do 4 ligi.

Funkcję trenera Jarmuty przestał pełnić przerwie zimowej sezonu 2021/2022. Parę tygodni potem trafił do Akademii Piłkarskiej Podhala, gdzie objął drużynę juniora młodszego. Teraz będzie tę rolę dzielił z rolą pierwszego trenera Watry.

– Na pewno dla mnie to wyzwanie. W Watrze zawsze gra się o wysokie cele. Nie inaczej jest i teraz. Postawiono przede mną zadanie przebudowy zespołu i walkę o powrót do 4 ligi. Czeka nas bardzo dużo pracy, aby skompletować mocną kadrę. Czasu nie ma dużo, ale jestem dobrej myśli – przekonuje Pietrzak.

– Jacek dostaje od nas duży kredyt zaufania. Wierzę, że to będzie taki powiew świeżości w naszym klubie, który był nam potrzebny i razem wspólnie osiągniemy zamierzony cel – podkreśla prezes Watry, Andrzej Rabiański.

No Comment.

Reklama

Partnerzy