Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Maciej Tokarz rozmawiał z mieszkańcami Miasta

Dnia: poniedziałek 15 kwietnia 2024, Autor: Maciej Zubek

Weekend upłynął sztabowi wyborczemu Macieja Tokarza na spotkaniach z mieszkańcami miasta. Korzystając z pięknej pogody Macieja Tokarza można było spotkać w Parku Miejskim czy przy kładce na Białym Dunajcu.

Była okazja do licznych rozmów, przekonywania Nowotarżan i dystrybucji materiałów wyborczych, krówek czy lizaków. Mieszkańcy bardzo chętnie wymieniali swoje poglądy i pomysły na funkcjonowanie miasta. Rozmawiali o wielu bolączkach z jakimi się na co dzień spotykają, które bez problemu można rozwiązać.

W spotkaniach uczestniczyli tez radni elekci z Komitetu Wyborczego „Nowy Targ dla Mieszkańców” co z pewnością zaowocuje niebawem zgłaszanymi inicjatywami. Najważniejsze problemy zgłaszane podczas kilkugodzinnych rozmów to: brak samorządowego żłobka, zbyt mała liczba miejsc w przedszkolach, kiepska komunikacja po mieście, korki, zanieczyszczenie powietrza, brak otwartości obecnych władz miasta na inicjatywy mieszkańców.

Zdania na temat potrzeby budowy nowej hali lodowej są podzielone. Z rozmów wynikało,  że temat ten ma więcej przeciwników niż zwolenników, co wynika z faktu traktowania go w kategorii obietnicy wyborczej składanej przez obecnego włodarza już po raz trzeci.

mat. nadesłany

Darek 15.04.2024
| |

Tak. Watycha oklamal i oszukał mieszkańców i kibiców z nową hala. Tyle lat i co z tego jest tylko gadanie papierki i plan. Komedia. Liczę że mieszkancy dadzą szanse nowości a nie cyrku watychy.

Darek 15.04.2024
| |

Ten cyrkowy urząd I burmistrz nawet taki klub jak NKP Podhale mieli gdzieś.  Watycha obiecywał I co wychodzi. Komedia wyborcza i śmiechy.dlatego trzeba dać szansę nowemu. Niech mieszkancy nie popełnia błędu inaczej nic dobrego nie będzie…

Reklama

Partnerzy