Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Metamorfoza w Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie Nowy Targ. Pani Patrycja schudła 23 kg!

Dnia: poniedziałek 15 kwietnia 2024, Autor: Maciej Zubek

Niemożliwe stało się możliwe! Pani Patrycja schudła 23 kg w 8 miesięcy i jest najlepszym przykładem na to, że nigdy nie jest za późno na zmianę.

Ta wspaniała kobieta, zawsze uśmiechnięta i miła może być wzorem dla innych, jeśli chodzi o wiarę w swoje możliwości. Pani Patrycja osiągnęła sukces dzięki samozaparciu i wytrwałości. Teraz może się cieszyć lepszym samopoczuciem i szczupłą sylwetką. Zachęcam do przeczytania wywiadu z bohaterką tej metamorfozy.

Co skłoniło Panią do podjęcia kuracji w Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie Nowy Targ ?

Chciałam wyglądać szczupło i zdrowo, czuć się lepiej sama ze sobą. Od jakiegoś czasu zauważyłam, że kilogramy idą w górę, z kolei samopoczucie i samoocena lecą w dół, ubrania przestają pasować, są zbyt ciasne. Wszystko to spowodowało, że zaczęłam źle się czuć we własnym ciele. Podjęłam decyzję – chce to zmienić, a przede wszystkim chciałam wrócić do 5 posiłków dziennie.

Czy trudno było zacząć? Jak wyglądał początek diety?

Nie było trudno, ponieważ już kiedyś stosowałam dietę w innej placówce, więc mniej więcej wiedziałam jak to będzie wyglądać, to była kwestia przyzwyczajenia organizmu do stałych pór posiłków.

Jakie błędy żywieniowe popełniała Pani przed podjęciem kuracji ? 

Spożywałam posiłki nieregularnie i wypijałam zbyt małą ilość płynów. Do to tego czasem dochodziło podjadanie między posiłkami, co wpadło mi do ręki. To w dłuższej perspektywie spowodowało u mnie wzrost masy ciała. 

Jak ocenia Pani współpracę z dietetykiem?

Bardzo dobrze współpracowało mi się z Panią Mileną. Od początku wierzyłam w powodzenie tej kuracji, gdyż widziałam przemianę wielu innych osób, które wcześniej współpracowały z Panią dietetyk. Żałuję tylko, że tak długo zwlekałam z decyzją.

Co zmieniło się w Pani życiu po kuracji?

Cieszę się teraz smukłą, kobiecą sylwetką, o której marzyłam. Odzyskałam dobre samopoczucie i pewność siebie. Ciągle się uśmiecham.

Jak się czuje Pani w mniejszym rozmiarze?

Czuję się świetnie i nie chce wracać już do starej wersji siebie. Z chęcią wymieniłam garderobę!

Co powiedziałaby Pani osobie, która zastanawia się, czy przyjść na wizytę i podjąć wyzwanie?

Powiedziałabym, że warto dążyć do celu, marzeń małymi kroczkami z pomocą Pani Dietetyk Mileny! Jeśli i Ty pragniesz zawalczyć o lepszą wersję siebie, przyjdź do gabinetu Projekt Zdrowie Nowy Targ, tam doświadczony Dietetyk pomoże Ci osiągnąć wymarzone efekty. Każdy może osiągnąć swój sukces! Jestem tego najlepszym przykładem.

Już dziś możesz zapisać się na bezpłatną konsultację pod numerem telefonu: 573 430 040

lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie 

PROJEKT ZDROWIE
POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE
E-mail: nowytarg@projektzdrowie.info

ul. Szaflarska 6
34-400 Nowy Targ
+48 573 430 040

dietyk kliniczny mgr. Milena Trzaskowska

No Comment.

Reklama

Partnerzy