Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Mikołajkowy Turniej Szachowy w Rabce już 3 grudnia

Dnia: sobota 18 listopada 2023, Autor: Redaktor

Zapraszamy dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych z Gminy Rabka-Zdrój na MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SZACHOWY, który zostanie rozegrany 3 grudnia (niedziela) o godz. 9.30 w siedzibie Teatru „Rabcio przy ul. Orkana 3c.

Zapisy, szczegółowe informacje: termin zgłoszenia zawodników upływa dnia 01.12.2023 r.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres rabkamok@wiknet.pl, lub telefonicznie CKSiP tel. 18 2676626, w zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, szkołę, dokładną datę urodzenia.

System rozgrywek: szwajcarski na dystansie 7 rund, tempo P15, grają wszyscy razem z końcową klasyfikacją w grupach dzieci do III klasy, IV-VI klasa, VII-VIII klasa oraz grupa dziewczynek.

Nagrody: w każdej grupie wiekowej za pierwsze 3 miejsca puchary i dyplomy, nagroda dla najmłodszej i najmłodszego zawodnika, słodka niespodzianka dla każdego zawodnika.

Zawodnicy ubezpieczają się we własnym zakresie. Zawodnicy turnieju w przypadku nieletnich, rodzice lub opiekunowie mają obowiązek zapoznać  się z Regulaminem, a zgłaszając się do turnieju akceptują go wraz z klauzulami o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych – RODO.       

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo interpretacji niniejszego regulaminu.

gmina.rabka.pl

No Comment.

Reklama

Partnerzy