Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Mistrzostwa Polski MMA 5 złotych medali zawodników z Podhala

Dnia: wtorek 12 kwietnia 2022, Autor: Maciej Zubek

W minioną sobotę klub NKSW uczestniczył w Mistrzostwach Polski MMA. Organizatorem było MMA Polska, czyli stowarzyszenie, którego prezesem jest Martin Lewandowski, jeden z włodarzy federacji KSW.

Na starcie zameldowało się 360 zawodników z całego kraju. Nasz Podhalański Team MMA w skład którego weszło również dwóch zawodników z zakopiańskiego Spartakusa prowadzonego przez Łukasza Witosa i Mariusza Kruczka, wywalczyło łącznie aż 5 złotych medali.

W sumie nasi zawodnicy stoczyli 19 pojedynków w tym zwyciężyli 16 razy. Złote medale zdobyli Andrzej Karkula, Kamil Koziana, Krystian Jarosz, Krzysztof Pitoń i młodziutki Artem z Ukrainy.

– Uważam to za olbrzymi sukces i pragniemy podziękować trenerom Sebastian Chmielarczyk, Łukasz Brzeski, Łukasz Książek i którzy są odpowiedzialni za przygotowanie zawodników w NKSW – podkreśla Wojciech Hoły trener i prezes NKSW – Był to kolejny świetny sprawdzian jak rozwijają się nasi podopieczni, zdany celująco. Idziemy w dobrym kierunku. Gratulujemy raz jeszcze i dziękujemy firmom które nas wspierają, a bez których nie moglibyśmy realizować naszych sportowych celów:
“Gorący Potok” “Dziki Byk” ” Fitness Factory” “Sushi House” “Klub ADHD” “Rent a Car Bukowski” “98 studio tatoo” “Klinika Holistica” “Fabryka Reklamy” “Konrad Hoły Studio” “Kropek Gym” “Ślimak Tynki” “Hotel Bystra” “Serce w Obiektywie”
– dodaje Hoły.

No Comment.

Reklama

Partnerzy