Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Nagrody za osiągnięcia sportowe w 2021 roku w gminie Czarny Dunajec

Dnia: czwartek 23 grudnia 2021, Autor: Maciej Zubek

Dwie nasze mieszkanki zostały uhonorowane Nagrodą Wójta za szczególne osiągnięcia sportowe. To powód do dumy nie tylko dla samych nagrodzonych i ich rodziców oraz trenerów, ale też dla całej gminy.

Pierwszą z nich jest Justyna Krupa – mieszkanka Odrowąża, uczennica klasy sportowej w Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Integracyjnymi SPSK w Czarnym Dunajcu. Justyna trenuje jeździectwo, należy do kadry Małopolski, regularnie zdobywa medale mistrzostw Polski i Małopolski w jeździectwie. We wrześniu 2021 roku wywalczyła złoty medal podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego w Bogusławicach.

Nagroda została przyznana również Agnieszcze Habernej z Czarnego Dunajca. Agnieszka jest wychowanką A.P. Wisła w Czarnym Dunajcu, obecnie trenuje w Football Wizards Myślenice, z którym wywalczyła awans do najwyższej ligi w jej kategorii wiekowej w Polsce ( Centralna Liga Juniorek), regularnie gra także w piłkarskiej Reprezentacji Małopolski.

Serdecznie gratuluję obu Paniom tak imponujących dokonań. Wytrwałość i pasja, które są przez nie prezentowane, są naprawdę godne podziwu. Życzę im, aby ich zaangażowanie w sport nie wygasło, aby osiągały coraz lepsze wyniki i zrobiły zawrotne kariery w świecie sportu. Bardzo miło patrzeć na młode osoby, które konsekwentnie dążą do celu i rozwijają swój talent. Takich ludzi wspieramy – podkreślił wójt Gminy Mateusz Ratułowski.

źródło: UG Czarny Dunajec

No Comment.

Reklama

Partnerzy