Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Natalia Charyasz: Mam nadzieję, że efekty naszej pracy przyjdą niebawem

Dnia: piątek 20 października 2023, Autor: Maciej Zubek

Prezes PZU Podhale Nowy Targ ocenia początek sezonu.

Jak oceni pani dotychczasowe wyniki, ale i postawę zespołu ?

– Czuje niedosyt ponieważ szereg meczy był w naszym zasięgu. Myśle, że zawodnicy mają bardzo podobne zdanie. Nie brakuje zawodnikom zaangażowania czy też umiejętności, ale drużynę na miarę mistrza nie buduje się w tak krótkim okresie. Wymieniliśmy niemalże wszystkich obcokrajowców, a tym samym drużyna została mocno przebudowana. Wiem, że ciężko pracują i mam nadzieje że już niebawem będziemy wszyscy widzieć efekty tej pracy.

Czy seria porażek i niska pozycja w tabeli może spowodować korekty w składzie?

– Pozwólmy nowemu trenerowi poznać drużynę i zawodników którzy ją tworzą. Jednak zapewne w najbliższym czasie zostaną podjęte stosowne decyzje.

Czy brak awansu do turnieju finałowego Pucharu Polski będzie rozczarowaniem?

– Było to moim cichym marzeniem, ale tak jak zaznaczałam od początku naszym celem w tym sezonie jest wejście do play off z jak najlepszego miejsca.

Co z kontuzjowanymi zawodnikami? Kiedy wrócą?


W ostatnim meczu przeciwko Cracovi nie zagrało aż 6 zawodników: Szczechura Alex, Neupauer Bartłomiej , Kudin Yegor i Michalski Jakub – to kontuzje które wykluczyły chłopaków od 1 do 3 meczy. Damian Kapica po zabiegu wraca do sił, powinien wrócić w połowie listopada. Robert Mrugał – mam nadzieje że to będzie tylko miesięczna przerwa.

Jakie nadzieje wiąże pani z nowym szkoleniowcem?

– Dobór trenera do istniejącej już i zbudowanej drużyny to zadanie nie tylko bardzo trudne ale i obwarunkowane pewnym ryzykiem. Mam jednak nadzieję , że dokonaliśmy dobrego wyboru co zaprocentuje lepszymi wynikami i progresem sportowym nasze drużyny.

Rozmawiał Maciej Zubek

JANEK 20.10.2023
| |

Droga Pani Prezes zyczę sukcesów w niełatwym działaniu ale w poszanowaniu sponsora PZU zaleciłbym zdejmowanie  po meczu banerów reklamowych przy schodach. To nie zajmie dużo czasu. Już widac na nich brud,co może spowodowac interwencje i konsekwencje. A sponsor chyba ważny.

Zibi 20.10.2023
| |

Kończcie już z tym hokejem!!Sprowadzili gwiazdeczki,trenera wywalili, następnego zatrudnili i dalej lipa.Tychy 1 mecz i super puchar wygrany a u nas….szkoda gadać. Zero ambicji i tyle…..

Darek 20.10.2023
| |

Ja mam pytanie. Dlaczego strona internetowa i klubowa jest ze starym zdjęciem bez PZU a jest tauron ktory zostal aktorem który obiecuje i robi z mordyy d..e. 
Ten sklad musi zacząć grać na 100 a obrona za grę kara finansowa. 
Żeby nie było jak w piłce NKP pilkarze mega a gra wstydem ligi

Pelo 21.10.2023
| |

Czy ktoś z góry w końcu zajmie się dyletanctwem zarządu? Czy ważne jest tylko żeby natalce i zdzisiowi zgadzało się w portfelu? Kolejny sezon będzie w dupę dzięki tej parce. Szkoda Podhala. 

Reklama

Partnerzy