Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Nowa nazwa ulicy w Kościelisku? Twoje sugestie są ważne, weź udział w konsultacjach

Dnia: piątek 17 listopada 2023, Autor: Redaktor

W dniach od 20 listopada 2023 r. do 4 grudnia 2023 r. zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych, dotyczących zmiany nazwy fragmentu drogi w sołectwie Kościelisko z ul. Nędzy-Kubińca na ul. Bronisławy i Kazimierza Dłuskich.

Zasługi małżeństwa Dłuskich – inicjatorów budowy i wieloletnich lekarzy sanatorium przeciwgruźliczego, wybudowanego w Kościelisku w 1902 roku, są powodem upamiętnienia ich dokonań w formie nazwy ulicy.

Konsultacje mają charakter gminny i skierowane są do zameldowanych, pełnoletnich mieszkańców gminy Kościelisko, w szczególności do tych zamieszkujących ul. Nędzy-Kubińca.

Ich celem jest uzyskanie opinii mieszkańców gminy Kościelisko na temat zmiany nazwy fragmentu drogi z ul. Nędzy-Kubińca na ul. Bronisławy i Kazimierza Dłuskich, tj. odcinka prowadzącego od głównej osi ul. Nędzy-Kubińca, obok budynku Urzędu Gminy oraz ośrodka AMW Rewita do ul. Karpielówka.

Zainteresowani Mieszkańcy mogą wyrazić swoje zdanie w dniach 20.11-4.12.2023 r. za pomocą formularza (do pobrania w pliku WORD TUTAJ), który należy wypełnić i złożyć:

• w wersji papierowej na Dzienniku Podawczym Urzędu Gminy Kościelisko przy ul. Nędzy-Kubińca 101; lub

• przesłać w wersji elektronicznej, za pośrednictwem poczty e-mail na adres komunikacja@gminakoscielisko.pl (w tytule maila należy wpisać: „KONSULTACJE”); bądź

• przez Elektroniczną Platformę Usług Administracji Publicznej (ePUAP) z dopiskiem „KONSULTACJE”.

Raport przedstawiający wyniki konsultacji zostanie upubliczniony w terminie do 14 od daty zakończenia konsultacji na stronie www.gminakoscielisko.pl.

Link do zarządzenia o ogłoszeniu konsultacji: https://www.gminakoscielisko.pl/urzad/tablica-ogloszen/7112.html oraz https://bip.malopolska.pl/ugkoscielisko,a,2359823,nr-85-w-sprawie-przeprowadzenia-konsultacji-spolecznych-dotyczacych-zmiany-nazwy-fragmentu-ulicy-ned.html 

Dokumenty do pobrania (PDF):

gminakoscielisko.pl

No Comment.

Reklama

Partnerzy