Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Nowy cennik parkingów w rejonie Morskiego Oka 

Dnia: wtorek 5 kwietnia 2022, Autor: Maciej Zubek

Tatrzański Park Narodowy ogłosił informacje o nowych, zróżnicowanych cenach na parkingach w rejonie Morskiego Oka. Palenica Białczańska, Łysa Polana.

W tych miejscach, pojawią się teraz różne ceny biletów, w zależności od tego, czy rezerwacja miejsca parkingowego dotyczy weekendu, czy dni w tygodniu, wysokiego bądź niskiego sezonu. W dni dotychczas mniej popularne parking będzie tańszy niż dotychczas, a w dni najpopularniejsze – w sezonie czy w weekendy – droższy. 

Chcemy w ten sposób zachęcić turystów do przyjazdu poza sezonem, najlepiej między poniedziałkiem a piątkiem – pisze TPN na swojej stronie.

TPN informuję w cenniku, że najwyższe ceny wypadać będą w wakacje (łącznie z wrześniem), a także weekendy oraz długie weekendy- 45 zł. Najniższą kwotę za parking można natomiast zapłacić od poniedziałku do piątku w takie miesiące jak: marzec, kwiecień, listopad czy grudzień. Rodzaj pojazdu również będzie czynnikiem wpływającym na to, ile zapłacimy za bilet- zróżnicowane ceny są dla samochodów oraz motocykli

– Wszystko jedno, pieniądze pójdą na TPN, a ludzie i tak będą przyjeżdżać i parkować, niezależnie od ceny. Chociaż może rzeczywiście trochę mniej będzie samochodów, ale to samo zdrowie, no i w tym przypadku oszczędność – tak sprawę komentuję jedna z „tatromaniaczek” na fan page.

Autor: Karolina Łaciak

fot. zdjęcia poglądowe

No Comment.

Reklama

Partnerzy