Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Od wtorku w Nowym Targu XXX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w hokeju na lodzie

Dnia: poniedziałek 11 marca 2024, Autor: Maciej Zubek

W dniach 12-14 marca 2024 roku w Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu odbędą się zmagania drużyn hokejowych w ramach OOM Małopolska 2024.

Ta prestiżowa impreza sportowa gromadzi młode talenty z całej Polski, które będą rywalizować w duchu fair play i pasji do hokeja na lodzie. Olimpiada Młodzieży to nie tylko wydarzenie sportowe, ale również okazja do podziwiania zaangażowania i determinacji młodych sportowców.

Serdecznie zapraszamy Państwa do uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu, które będzie nie tylko świętem sportu, ale także doskonałą okazją do relacji prasowych, wywiadów oraz dokumentowania sportowych emocji wśród zawodników biorących udział w Olimpiadzie.

Harmonogram meczów

WTOREK

11:00 MMKS Podhale Nowy Targ – BS Polonia Bytom
13:10 Ceremonia otwarcia
14:00 Naprzód Janów Katowice – MKS Sokoły Toruń

ŚRODA

11:00 MMKS Podhale Nowy Targ – Naprzód Janów Katowice
14:00 BS Polonia Bytom – MKS Sokoły Toruń

CZWARTEK

11:00 MKS Sokoły Toruń – MMKS Podhale Nowy Targ
14:00 Naprzód Janów Katowice – BS Polonia Bytom

Podczas ceremonii otwarcia planowane są następujące wydarzenia: uroczyste powitanie wszystkich uczestników, przedstawienie informacji o zawodach, wprowadzenie gości i oficjeli, przemówienie zaproszonych osób, wciągnięcie flagi narodowej na maszt oraz odegranie hymnu narodowego, ślubowanie zawodników, przyrzeczenie sędziów i przedstawienie Komisji Sędziowskiej oraz ficjalne otwarcie zawodów.

No Comment.

Reklama

Partnerzy