Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Oficjalnie Marcin Horzelski zawodnikiem Podhala

Dnia: niedziela 6 sierpnia 2023, Autor: Maciej Zubek

Potwierdziły sie nasze informacje o tym, że zawodnikiem KH Podhala Nowy Targ zostanie Marcin Horzelski. Władze klubu z Nowego Targu poinformowały dzisiaj że gracz ten podpisał kontrakt.

Horzelski – który ma na koncie już ponad 300 meczów w ekstraklasie – ostatnie sezony spędził w JKH Jastrzębie. To właśnie w ekipie znad czeskiej granicy w sezonie 2020/2021 świętował swoje największe sukcesy, jakimi było zdobycie potrójnej korony, czyli mistrzostwa, Pucharu i Superpucharu Polski. W poprzednim sezonie rozegrał w sumie 35 ligowych spotkań, w których zdobył 2 gole i zanotował 1 asystę. Na ławce kar spędził 6 minut, a w klasyfikacji plus/minus wypadł na +1. Wychowanek Zagłębia Sosnowiec występował też w reprezentacji Polski, ale na Mistrzostwa Świata Dywizji IA ostatecznie nie pojechał.

Skład Podhala na sezon 2023/2024:
Bramkarze: Kevin Lindskoug, Paweł Bizub, Szymon Klimowski.
Obrońcy: Robert Mrugała, Damian Tomasik, Dominik Szlembarski, Yegor Kudin, Dmitri Zalamai, Nico Joki, Marcin Horzelski
Napastnicy: Michael Cichy, Alex Szczechura, Adrian Słowakiewicz, Łukasz Kamiński, Jakub Worwa, Marat Saroka, Wiktor Bochnak, Damian Kapica, Patryk Wronka, Andrej Themár, Filip Wielkiewicz, Mykhailo Chikantsev, Bartłomiej Neupauer.

No Comment.

Reklama

Partnerzy