Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Pięciu kierujących straciło prawo jazdy za prędkość

Dnia: czwartek 28 marca 2024, Autor: Maciej Zubek

Policjanci ruchu drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu zaledwie w trzy godziny zatrzymali pięciu kierujących, którzy przekroczyli prędkość o ponad 50 km/h na terenie obszaru zabudowanego. Wszystkie wykroczenia kierowcy popełnili w miejscowości Rdzawka. Cała piątka straciła prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące, została ukarana mandatami karnymi w wysokości 1 500 złotych i 13 punktami karnymi

Wczorajszy wieczór okazał się pechowy dla pięciu kierujących, którzy na terenie powiatu nowotarskiego w miejscowości Rdzawka znacznie przekroczyli dozwoloną prędkość na terenie obszaru zabudowanego. Przy dozwolonej pięćdziesiątce jechali ponad 100 km/h. Zapał kierowców ostudzili policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego nowotarskiej komendy, którzy kontrolowali prędkość, z jaką poruszają się kierowcy w tym miejscu. 24-latek kierujący peugeotem przekroczył prędkość o 53 km/h, 52-latek seatem jechał 110 km/h, 20-latek 103 km/h. Za szybko o 52 km/h jechał 25-latek mercedesem i 58-latek audi. Wszystkie te wykroczenia policjanci ujawnili zaledwie w przeciągu trzech godzin służby. Cała piątka straciła prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące, została ukarana mandatami karnymi w wysokości 1 500 złotych i 13 punktami karnymi.

Apelujemy o bezpieczną oraz zgodną z przepisami jazdę i przypominamy stawki mandatów i punktów karnych za przekroczenie prędkości:

No Comment.

Reklama

Partnerzy