PIŁKA NOŻNA 4 liga. Watra efektownie pożegnała się z 4 ligą.

Dnia: sobota 18 czerwca 2022, Autor: Maciej Zubek

Białaczanie w ostatnim meczu sezonu 2021/2022 odnieśli na własnym stadionie okazałe zwycięstwo nad Limanovią Limanowa.

Watra Białka Tatrzańska – Limanovia Limanowa 5:1 (3:0)

1:0 Klisiewicz 4, 2:0 Klisiewicz 13, 3:0 Klisiewicz 37, 4:0 Kuc 85, 5:0 Kuc 86, 5:1 Kulig 90.

Watra: Franosz – Martuszewski (80 Mroszczak), Łukaszczyk, Zaika, Ł. Młynarski (75 Bałos), Uwakwe, Klisiewicz (80 Drozd), Zuiev (72 M. Młynarski), Drobnak, Dudek (64 Kuc), Masłowski.

Limanovia: Mastelarz – K. Mus (42 Król), Wojtaszek (62 Kulig), Kurczab, Matras, Pławecki, G. Mus, Kaleta (46 B. Kościółek), Buczek (46 Krzyżak), Skrzatek, Bandarenka.

Sędziował: Przemysław Przybyłowicz z Gorlic. Żółte kartki: Kuc, Drozd – Król

Losy tego spotkania rozstrzygnęły się już w pierwszej jego połowie, w której na miano bohatera zasłużył bezwzględnie Lucjan Klisiewicz. Napastnik gospodarzy w zaledwie 33 minuty skompletował klasycznego hat-tricka. Po przerwie – w odstępie 90 sekund – dublet ustrzelił rezerwowy Kuc, a w doliczonym czasie gry honorowe trafienie dla przyjezdnych zaliczył Kulig.