Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Piłka nożna 4. liga. Watra na remis z Kalwarianką

Dnia: niedziela 7 kwietnia 2024, Autor: Maciej Zubek

Piłkarze Watry Białka Tatrzańska w meczu 22. kolejki spotkań 4. ligi małopolskiej bezbramkowo zremisowali na własnym stadionie z Kalwarianką Kalwaria Zebrzydowską.

Wynik, biorąc pod uwagę to jak ten mecz się toczył uważam za sprawiedliwy. Pierwsza połowa ze wskazaniem na drużynę gości, choć specjalnie nie zagrozili naszej bramce. My nie mogliśmy kompletnie złapać swojego rytmu. Po przerwie obraz gry się zmienił. Teraz do my dominowaliśmy na boisku, stwarzaliśmy sytuacje bardzo dogodne do zdobycia gola, ale zawiodła skuteczność. I te zmarnowane sytuacje powodują, że czujemy rozgoryczenie tym wynikiem, choć tak jak mówię, można uznać go za sprawiedliwy – ocenił trener Watry Tomasz Muchiński.

Watra Białka Tatrzańska – Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 0:0

Watra: Kobal – Gruszecki, Luca, Łukaszczyk (82 Sławecki), Bocheńczak (46 K. Dudek), Styrczula (86 Masłowski), Bigos (46 Kaldani), M. Młynarski, Lutsenko, Drobnak, Płonka.

Kalwarianka: Guguła – Kubowicz, Prochownik, Handzlik, Buraczek, Sarnecki, Myszogląd (46 Stanek), Wszołek, Banasik, M. Dudek, Bentkowski

Sędziował: Damian Gmitrzak

Żółte kartki: Płonka, Lutsenko, Styrczula – Bentkowski, Banasik.

No Comment.

Reklama

Partnerzy