Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Piłka nożna 5 liga. Kolejne trzy punkty Watry

Dnia: sobota 22 października 2022, Autor: Maciej Zubek

W meczu 12 kolejki rozgrywek 5 ligi wyjazdowe zwycięstwo nad GKS Gromnik odniosła Watra Białka Tatrzańska.

GKS Gromnik – Watra Białka Tatrzańska 2:4 (1:3)

Bramki dla Watry: Płonka, Lupa, Kobylarczyk (karny), Lajcak.

Watra: Kudła – Zając, Lajcak, Łukaszczyk, Kostrzewa, Drozd (60 Styrenczak), Lupa (60 Masłowski), Kobylarczyk, Flerias, Płonka (85 Franosz), Dudek (88 Rabiański).

Mecz źle zaczął się dla Watry, która już w 6 minucie straciła gola. Białczanie szybko jednak straty odrobili i to z nawiązką.

W 12 minucie po podaniu Łukaszczyka, Płonka na linii pola karnego przełożył piłkę z prawej na lewą i oddał skuteczny strzał. Parę minut potem Płonka zaliczył asystę, bo to po jego wstecznym podaniu, precyzyjny płaski strzał w tzw. krótki róg bramki gospodarzy oddał Lupa. Płonka miał tez udział przy golu numer trzy. To po faulu na nim arbiter wskazał na rzut karny, którego wykorzystał Kobylarczyk.

Drugą połowę Watra znów zaczęła od straty gola, ale w końcówce jej wygraną przypieczętował Lajcak, skutecznie dobijając strzał Kobylarczyka.

Mecz pod pełną naszą kontrolą. Dobrze zareagowaliśmy po straconej bramce. Przejęliśmy szybko inicjatywę, zaczęliśmy stwarzać sobie kolejne okazje, co przełożyło się na gole. Cieszymy się z bardzo ważnego w kontekście tabeli zwycięstwa. Musimy jednak parę wniosków z tego meczu na pewno wyciągnąć. Teraz już koncertujemy się n a kolejnym meczu – ocenił grający trener Watry, Kamil Lupa.

No Comment.

Reklama

Partnerzy