Search in content
Post Type Selectors

Piłka nożna 5 liga. Nie widać końca problemów Jarmuty

Dnia: sobota 24 września 2022, Autor: Maciej Zubek

Wciąż na pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach 5 ligi muszą poczekać piłkarze Jarmuty Szczawnica. W VIII kolejce szczawniczanie przegrali 0:3 na własnym boisku z Dunajcem Nowy Sącz.

Jarmuta Szczawnica – Dunajec Nowy Sącz 0:3 (0:1)

Bramki: 0:1 Połeć 44, 0:2 Król 76, 0:3 Kociołek 90.

Jarmuta: Olchawa – Faltyn, H. Michałczak, Zabawa, Mrówka – Wojtanek, D. Michałczak, Wróbel, Weber, Mlonzi – Wiercioch.

Dunajec: Borzęcki – Nowak (46 Dobosz), Gródek, Chruślicki (86 Żuchowicz), Król (78 Sznajder), Jawor, Kowalski, Jabłoński, Kiełbasa, Migacz, Połeć (76 Kociołek).

Tuż przed przerwą w zamieszaniu w polu karnym Jarmuty najprzytomniej zachował się Połeć i dał gościom prowadzenie. W drugiej połowie przyjezdni przypieczętowali wygraną dwoma kolejnym golami. W 76 minucie błąd w ustawieniu linii defensywnej gospodarzy wykorzystał Król, a w 90 minucie z błędu indywidualnego gracza Jarmuty skorzystał Kociołek.