Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Piłka nożna IV liga. Osłabione Wierchy tylko postraszyły lidera

Dnia: sobota 15 października 2022, Autor: Maciej Zubek

Piłkarze Wierchów Rabka grając bez kilku podstawowych zawodników przegrali wyjazdowe spotkanie z liderem IV ligi Wiślanami Jaśkowice. Mecz rozstrzygnął się w drugiej połowie.

Wiślanie Jaśkowice – Wierchy Rabka 5:2 (2:2)

1:0 Seweryn 2, 1:1 M. Dudek 16, 1:2 Krzyżak 21, 2:2 Monsuru 31, 3:2 Seweryn 59, 4:2 Monsuru 76, 5:2 Cholewa 87.

Wierchy: Zhuk – Witek, M. Dudek, Twaróg, Gruszkowski – Florek (65 Sobek), Dara, Wójcik (75 Lutsenko), Misiura – Krzyżak, T. Dudek.

Wierchy zaczęły od szybkiej straty gola, bo już w 2 minucie Zhuka pokonał Seweryn. Minęło niespełna 20 minut i rabczanie nie dosyć, że odrobili straty po goli Michała Dudka, to po chwili na prowadzenie wyprowadził je Kornel Krzyżak. Z czasem jednak przewaga gospodarzy przełożyła się na ich kolejne gole. W 31 minucie do remisu doprowadził Monsur. Po zmianie stron już tylko Wiślanie ciszyli się z bramek.

– Plaga chorób, kontuzji i pauz za żółte kartki spowodowała że od początku tygodnia mieliśmy problem by w pełni zrealizować jednostkę treningową. I to widać było w meczu. W pierwszej połowie jeszcze mieliśmy siły i postawiliśmy się gospodarzom. Po przerwie już ubytek sił spowodował spadek jakości w naszej grze, a Wiślanie to doświadczona i mocna kadrowo drużyna, która bezlitośnie to wykorzystała – ocenił trener Wierchów, Karol Niewolik.

No Comment.

Reklama

Partnerzy