Piłka nożna. Lubań (wyraźnie) lepszy od rezerw Wieczystej

Dnia: czwartek 22 lutego 2024, Autor: Maciej Zubek

Kolejne bardzo udane spotkanie kontrolne mają za sobą gracze Lubania Maniowy. Na boisku w Tylmanowej zespół Wojciecha Tajdusia pokonał 4:1 rezerwy Wieczystej Kraków.

Lubań – Wieczysta II Kraków 4:1 (1:1)

0:1 Kołodziej 7, 1:1 Kęska 24, 2:1 Pluta 47, 3:1 Kasperczyk 55 , 4:1 Wajsak 59

Lubań: I połowa: Sikora- Chlipała, Zaika, Firek – Gruszkowski,Wajsak, Jandura,Czajkowski, Misiura, Potoniec – Kęska. II połowa: Lipka- Budz, Zaika, Bałos- Bryja, Żarnowski, Wajsak (55 Jandura, 65 testowany) Magdziarczyk, Pluta – Kasperczyk, Kolasa

Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu na tle mocnego i doświadczonego rywala. Myślę, że pod względem piłkarskim był to najlepszy sparing w tym okresie przygotowawczym. Byliśmy fajnie zorganizowani szybko graliśmy piłka co przekładało się na sytuację bramkowe i zdobyte bramki. Przed nami w sobotę kolejny sparing z Sandecja CLJ U-19. Po meczu z Wieczystą jest dużo pozytywów, ale też mamy chłodne głowy bo za sparingi nikt punktów nam nie przyzna. Liga będzie najważniejsza. Do jej rozpoczęcia czekają nas jeszcze 3 mecze kontrolne oraz mecz Pucharu Polski, który na prośbę przeciwnika zagramy we wcześniejszym terminie – ocenił trener Lubania, Wojciech Tajduś