Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Piłka nożna. Lubań zaczął wiosnę od remisu

Dnia: niedziela 19 marca 2023, Autor: Maciej Zubek

W pierwszym spotkaniu rundy rewanżowej rozgrywek małopolskiej IV ligi piłkarze Lubania Maniowy zremisowali w Wolanii Rzędzińskiej z tamtejszą Wolanią.

Wolania Wola Rzędzińska – Wolski Lubań Maniowy 3:3 (1:1)

Bramki dla Lubania: Magdziarczyk 4, Potoniec 48, Jandura 75.

Lubań: Świerad – Zaika, Firek, Chlipała- Pluta (85 Barnowski), Ligienza, Jandura, Duda (81 Bryja), Magdziarczyk (75 Sobuś) – Potoniec (75 Charniauski), Skydan (65 Kasperczyk)

Lubań trzykrotnie obejmował prowadzenie, ale za każdym razem dał je sobie odebrać. Gola na 3:3 maniowianie stracili w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry.

– Z jednej strony wielki szacunek dla drużyny bo taktycznie byliśmy dzisiaj perfekcyjni. Zagrać w dwóch różnych systemach w defensywie i ofensywie, gdzie ci sami zawodnicy w różnych fazach gry występują na różnych pozycjach to trzeba mieć dużą świadomość i wysoki poziom rozumienia gry. Na minus musimy takie mecze zamykać bo przy stanie 3-2 to był nasz obowiązek, wtedy będziemy zespołem kompletnym – ocenił trener Lubania, Paweł Batkiewicz

Kibic 20.03.2023
| |

Tydzien temu było: “czyny nie słowa”… Zostały tylko słowa……”Taktycznie perfekcyjni”, a trzy bramki stracone i wygrana stracona na ostatniej prostej. Miejsce w tabeli kazdy widzi. Co tydzień obietnice, słowa pochwały i retoryka ze Lubań lepszy. Po wynikach tego nie widac. Za to bajeranctwo na bardzo wysokim pozimie…..

Reklama

Partnerzy