Piłka nożna PP. Dokończono mecz w Waksmundzie.

Dnia: środa 15 czerwca 2022, Autor: Maciej Zubek

Przed tygodniem z powodu złych warunków atmosferycznych mecz IV rundy Pucharu Podhala między Huraganem Waksmund a Podhalem Nowy Targ został przerwany po jego pierwszej połowie i przy wyniku 0:6. Dzisiaj go dokończono.

W dogranej połowie padłu już tylko jeden gol. Zdobyli go nowotarżanie, konkretnie Wojciech Wydra w 52 minucie.

Huragan Waksmund – NKP Podhale Nowy Targ 0:7 (0:6)

0:1 Lepiarz 10, 0:2 Lepiarz 15, 0:3 Lepiarz 17, 0:4 Lech 19, 0:5 Szymorek 28, 0:6 Płatek 35, 0:7 Wydra 52.

Huragan: Byrnas – Mroszczak (46 Kowalczyk), Luberda, Mlak, Mucha, Jurzec, Zagata, Pragnący (77 Urbaś), Krugiołka, Marco, Kolasa.

Podhale: Maciej Stryczula – Bodziuch, Broda, Pierzchała – Szczepański (46 Żołądź), Burnat, Płatek (46 Krzyżak), Lech (46 Kędziora), Mikołaj Styrczula, Szymorek (46 Twaróg) – Lepiarz (46 Wydra).